Nowoczesna elektronika do domu

To miejsce na dyskusje o energooszczędnych rozwiązaniach dla domu. Interesuje Cię montaż paneli fotowoltaicznych, rekuperatora lub pompy ciepła? Poznaj opinie użytkowników o poszczególnych ekologicznych instalacjach.
Luska

Nowoczesna elektronika do domu

Post autor: Luska »

Na co stawiacie przede wszystkim, kiedy kupujecie wszelkiego rodzaju elektroniczne sprzęty do swojego domu? Dlaczego o to pytam, bo stoję przed kupnem kilku dość istotnych sprzętów, na pewno kupię je w sklepie https://mirapolnext.pl bo mają ogromny wybór. I dla mnie ważne jest to, żeby sprzęty były właśnie energooszczędne. Pomimo tego, że mamy panele fotowoltaiczne i tak stawiam na wszelkiego rodzaju ekologiczne rozwiązania.
eaś

Re: Nowoczesna elektronika do domu

Post autor: eaś »

Nie znam się na tym, ale model smartdomu niedaleko mojego miejsca zamieszkania widziałam. Z daleka niczym się nie różni od zwykłej opcji mieszkalnej. No, a skoro mowa o własnym miejscu, to chcę w końcu coś sobie kupić. Ile można wynajmować... Masakra. Martwię się tylko, czy takie https://portman.com.pl/ biuro mi pomoże. Oni są z Otwocka. Wiecie coś więcej?
ODPOWIEDZ