Fotograf na ślub

Jeśli chcesz dać innym znać, że realizujesz różnego rodzaju usługi budowlane, remontowe i inne, to miejsce jest właśnie dla Ciebie!
domino

Fotograf na ślub

Post autor: domino »

Jak myślicie, który fotograf ślubny ma najlepsze doświadczenie i nie zepsuje nam pamiątki z wesela? Nie wiem już też, ile ktoś dobry powinien kosztować. Moja siostra miała kogoś za 5000 zł i to, co jej zrobił, to masakra jakaś. Zdjęcia nieobrobione, jakieś takie dziwne ujęcia. Stąd ja chcę znaleźć kogoś naprawdę rzetelnego do tego. Może mi jakoś pomożecie?
Marika

Re: Fotograf na ślub

Post autor: Marika »

Jakie fotografa możecie polecić na dość kameralny ślub? Potrzebuje kogoś, kto wie co zrobić w każdej sytuacji. Chciałabym, aby z każdego ważnego momentu było co najmniej 5 ujęć. Najważniejsza jest dla mnie ceremonia kościelna i podziękowania dla rodziców. Te chwilę chciałabym mieć uwiecznione jak najlepiej.
cichutka

Re: Fotograf na ślub

Post autor: cichutka »

Natomiast ja prawie wszystko mam załatwione, nawet fotografa. Ale cały czas nurtuje mnie kreacja - jaką wybrać? Właśnie tak przeglądam stronę Suknieboho.pl i cały czas rozmyślam, debatuję na co się zdecydować. Każda kreacja ma coś w sobie, także sprawa nie jest łatwa.
ODPOWIEDZ