Narzędzia ogrodowe

Marzy Ci się bujny i pełen zieleni ogród? Dowiedz się, jak dbać o trawnik, jakie rośliny sadzić i co robić, żeby Twoja zielona oaza prezentowała się dobrze przez okrągły rok.
Retor

Narzędzia ogrodowe

Post autor: Retor »

Wiem, że sezon, jeśli chodzi o prace ogrodowe właściwie dobiega już końca, ale tak naprawdę dla mnie, dopiero się zaczyna, bo dopiero niedawno przeprowadziliśmy się do naszego domu. Przy okazji kupowania sprzętu AGD ze sklepu https://mirapolnext.pl zamówiłam też narzędzia ogrodowe, więc powoli zabiegam się do pracy.
Gahanka

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: Gahanka »

W ogrodzie zawsze jest coś do zrobienia. Lubię prace ogrodowe, wyciszają mnie, relaksują, dzięki temu nabieram energii do dalszych działań. Jeśli chodzi o zaopatrzenie w narzędzia ogrodowe i całą masę innych rzeczy - środki ochrony roślin, nawozy, podłoża czy donice to zaopatruję się w Centrum Ogrodniczym Ogród Śląski ze Świerklańca, tu namiar- http://ogrodslaski.pl/kontakt/ Mają dobry wybór, wysoką jakość produktów i rozsądne ceny, także warto tam zaglądać.
ogien

Re: Narzędzia ogrodowe

Post autor: ogien »

Narzędzia kupiliśmy stacjonarnie, w markecie, jakoś nie szukaliśmy specjalnie, bo w sumie nie mamy aż tak dużego ogródka, by się nim specjalnie zajmować. W ogrodzie w większości mamy posadzone iglaki, no i jeszcze krzewy owocowe. Rośliny te kupiliśmy ze sklepu wysyłkowego iglaki.agro.pl: https://www.iglaki.agro.pl/sklep/roslin ... te/owocowe Ta firma prowadzi własną szkółkę roślin, rośliny od nich są wysokiej jakości, dotarły do nas całe i zdrowe, polecam serdecznie.
ODPOWIEDZ