Biznes Connect Kamil Nawrocki

W tym miejscu recenzujemy firmy, produkty i usługi. Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i doradzamy innym w wyborze.
Wojciech

Biznes Connect Kamil Nawrocki

Post autor: Wojciech »

Jak wygląda praca w Biznes Connect Kamil Nawrocki? Czy jest ktoś z obecnych pracowników? Polecacie? Jak wygląda praca zdalna? Czy trzeba się stawiać w siedzibie?
kunka

Re: Biznes Connect Kamil Nawrocki

Post autor: kunka »

A czy ktoś z was może korzystał z doradztwa biznesowego https://www.jacekantczak.pl/ ? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym, czy nie skorzystać z takich porad. Nie wiem do końca jak prowadzić już mój biznes, aby czerpać lepsze korzyści i lepiej kształtować się na rynku. Czy takie doradztwo mi pomoże?
agrona

Re: Biznes Connect Kamil Nawrocki

Post autor: agrona »

Dobrze mieć wsparcie w biznesie, ale prawda jest taka, że u nas naprawdę wiele rzeczy zależy od budowania relacji z klientem. Niestety, nie zawsze jest to możliwe. Dlatego u mnie coś takiego jak restrukturyzacja czy upadłość może być już wprowadzone. To dla mnie ważne, a obszar, jaki mogę wykonać w tej relacji jest ważny. Co wy o tym powiecie?

mbank św marcin
kasik

Re: Biznes Connect Kamil Nawrocki

Post autor: kasik »

Nie no upadłość zawsze jest ostatnią możliwością. Prędzej można od Aforti Factor wsparcie uzyskać. Zapewnia przedsiębiorcom szybki dostęp do środków finansowych poprzez faktoring, które mogą być wykorzystane do wsparcia ich działalności.
coalaa

Re: Biznes Connect Kamil Nawrocki

Post autor: coalaa »

Dla mnie ciekawostką największą jest to, co jest w moim odniesieniu najlepsze i jakoś nie mogę się w tym rozwiązaniu znaleźć. No i jeśli o to chodzi, to psychologia biznesu i przedsiębiorczości może być ważna. Dajcie znać, co wiecie na ten temat, jakie macie dla mnie informacje ogólnie.
veraversa

Re: Biznes Connect Kamil Nawrocki

Post autor: veraversa »

Do mojej firmy przyszedł czas na inwestowanie klimatyzacji i jakoś nie mogę się zdecydować na nic innego, jak tylko właśnie klimatyzator kasetonowy . Niemniej pod wieloma względami mam sporo problemów i nie wiem, co zrobić, bo jednak nie znam się na tym. Może wspólnie to omówimy? Jakie macie informacje pod tym względem?
ODPOWIEDZ