domymiejskie.pl - opinie

W tym miejscu recenzujemy firmy, produkty i usługi. Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i doradzamy innym w wyborze.
Awatar użytkownika
albertyna-71
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2021, 21:42

domymiejskie.pl - opinie

Post autor: albertyna-71 »

Chcę kupić dom wolnostojący lub w zabudowie bliźniaczej w Krakowie, znalazłam taką ofertę: https://www.domymiejskie.pl/ - jakie macie opinie o tym osiedlu? Czy warto zainwestować w dom na nim? Jaka jest okolica, jak z dojazdem do centrum Krakowa? Co możecie powiedzieć o tym osiedlu?
Awatar użytkownika
Cecylia64
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2021, 10:20

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Cecylia64 »

Okolica bardzo fajna, w sąsiedztwie jest zabytkowy zespół dworsko-parkowy, osiedle położone jest na wzgórzu w spokojnej okolicy. To fajne miejsce, żeby zapuścić korzenie. Bardzo ładne, kameralne osiedle. Wykonawca rzetelny. Projekty domów naprawdę super. Jeśli chcesz zamieszkać w Krakowie to świetna inwestycja.
Awatar użytkownika
gertruda93
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2021, 18:26

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: gertruda93 »

Super lokalizacja! Bardzo dobry deweloper. Mi sie udało kupić dom i jestem przeszczęśliwa. Inswstycja idzie dobrze, więc mam nadzieję że już niedługo tam zamieszkam. To świetne osiedle domów jednorodzinnych. Warto. Nie ma co się zastanawiać, póki są jeszcze dostępne mieszkania lub domy :)

gastrolog tychy bołdys
Awatar użytkownika
Adriana87
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2021, 18:56

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Adriana87 »

Fajny dojazd do centrum Krakowa, w zasadzie w dwadzieścia minut możesz w nim być. Zarówno domy jak i mieszkania - bardzo fajnie zaprojektowane. Inwestor rzetelny. Wykonawca także. Ja bym na Twoim miejscu się nie zastanawiała. Naprawdę dobra inwestycja.
Awatar użytkownika
Marianna_97
Posty: 1
Rejestracja: 29 lis 2021, 6:45

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Marianna_97 »

Dla mnie to jedno z fajniejszych osiedli w Krakowie. Pięknie położone, w bardzo cichej, spokojnej okolicy, blisko park, sporo zielenie. Samo osiedle - bardzo fajnie zaprojektowane. Widać, że ktoś miał pomysł i zmysł architektoniczny. Serdecznie polecam :)

wynajem samochodów campingowych
Awatar użytkownika
leokadia80
Posty: 1
Rejestracja: 05 wrz 2021, 16:15

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: leokadia80 »

Wspólnie z mężem też szukamy domu do kupienia w okolicach Krakowa. Braliśmy pod uwagę budową domu od podstaw, na naszej działce, jednak szczerze mówiąc, trochę się wystraszyliśmy wszelkiego rodzaju formalności, a że mamy niewiele czasu na ogarnianie, stwierdziliśmy, że dom od dewelopera będzie w naszym wypadku zdecydowanie lepszą u wygodniejszą opcją.
Awatar użytkownika
sobiesław1987
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2022, 13:06

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: sobiesław1987 »

Szczerze Wam powiem, że bardzo dobrze zapowiada się to osiedle. Przede wszystkim, na wielki plus przemawia fakt, że odległość od centrum Krakowa jest naprawdę nieduża i komunikacja też jest dobra. Planowalismy z żoną kupić nowe mieszkanie w okolicy, a z tego co widzę jest też w planach lokal użytkowy więc żona mogłaby prowadzić swój salon stylizacji paznokci.
Awatar użytkownika
Tulimira
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2022, 2:06

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Tulimira »

Super, że można wybrać wykończenie lokalu w stanie deweloperskim. Do takich osób jak my, to jest najlepsze rozwiązanie, bo po prostu przyjeżdżamy i się wprowadzamy "na gotowe", dochodzą do tego tylko jakieś naprawdę drobne poprawki i urządzenie. Ogólnie, moim zdaniem to osiedle domów jednorodzinnych pod Krakowem zapowiada się naprawdę dobrze, idealne położenie.
Awatar użytkownika
Olaf1977
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2021, 18:36

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Olaf1977 »

Do tych wszystkich pozytywnych opinii warto jeszcze dodać, że całą tą inwestycją zarządza (i oczywiście też buduje) bardzo dobry deweloper, taki, któremu można zaufać. I powiem tak, w Krakowie powstaje w ostatnich latach sporo różnych nowych inwestycji, natomiast jeśli chodzi o osiedla mieszkalne, to mało ich jest w tak dobrej jak ta https://www.domymiejskie.pl lokalizacji.
Awatar użytkownika
Arabella84
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2021, 12:39

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Arabella84 »

Kupiliśmy dom w zabudowie bliźniaczej. Jeśli chodzi o ceny, to moim zdaniem patrząc na inwestycje w okolicach stolicy województwa małopolskiego, to są naprawdę bardzo konkurencyjne. Nas również to przekonało :-) Nie mogę się już doczekać, kiedy będę mogła sama sobie urządzić wnętrza zgodnie z tym, co sobie wymarzyłam :) To będą naprawdę piękne wnętrza.
Awatar użytkownika
Inka1989
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 10:07

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Inka1989 »

No nie ukrywam, że mnie zachwyciła przede wszystkim lokalizacja tego osiedla, super sprawa, bo tak naprawdę kupujesz dom w Krakowie, a jednak właściwie poza miastem. Rewelacyjna komunikacja, blisko centrum, a jednak cisza i spokój, którą naprawdę docenia się po wielu godzinach spędzonych w mieście. Jest gdzie pospacerować, zielono, świetne miejsce!
Awatar użytkownika
makryn
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2022, 9:34

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: makryn »

Co ja mogę powiedzieć, gdyby mnie tylko było stać w tym momencie, to na pewno wziąłbym pod uwagę kupno domu na tym osiedlu. Miałem okazję ostatnio przejeżdżać w okolicach i uważam, że to jest fantastyczne miejsce do życia. Samo osiedle domów jednorodzinnych zapowiada się rewelacyjnie, dobrze przemyśla infrastruktura i zgadzam się, że lokalizacja również zasługuje na plusa.
Awatar użytkownika
wiktoryna
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2022, 16:54

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: wiktoryna »

Szukamy właśnie z moim mężem jakiegoś domu w Krakowie lub bliskich okolicach. Jeśli chodzi o to osiedle na Górze Borkowskiej, to jest jedno z dwóch, które bierzemy pod uwagę. Nie ukrywam, że dla mnie jest to zdecydowany faworyt, przede wszystkim dlatego, że są to piękne i nowoczesne domy w Krakowie, a ja właśnie o takich marzę, muszę przekonać męża :)
Awatar użytkownika
Eliza1978
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2021, 3:30

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Eliza1978 »

Wiecie co, może się za jakiś czas okazać, że wymieniamy się tutaj opiniami na temat tego budowanego osiedla w Krakowie, a zostaniemy sąsiadami! Będzie zabawnie :) ale z drugiej strony, fajnie byłoby się już chociaż w ten sposób znać. My planujemy kupić mieszkanie dwupoziomowe, bo jak na stolicę województwa, to ceny są naprawdę mocno konkurencyjne! :)
Awatar użytkownika
Łukasz_77
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2021, 6:48

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Łukasz_77 »

Zupełnie przypadkowo dowiedziałem się o tym, że buduje się właśnie takie osiedle w Krakowie. I wiecie co mnie zaskoczyło, że realnie te domy, a właściwie osiedle, które w dużej mierze już powstało, wygląda praktycznie tak samo jak na wizualizacjach, naprawdę rzadko się to zdarza, a tutaj wygląda rewelacyjnie. Moim zdaniem chociażby dlatego jest to deweloper godny zaufania.
Awatar użytkownika
anastazja1986
Posty: 1
Rejestracja: 06 lut 2022, 23:52

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: anastazja1986 »

Przyznaję szczerze, że z wielkim napięciem czekamy już na zakończenie inwestycji, bo nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła już samodzielnie sobie wykończyć domek i się przeprowadzić. Sporo osiedli "budowanych" akurat w Krakowie i okolicach mieliśmy na oku, ale to osiedle pod Krakowem zdecydowanie skradło nasze serca - moje i męża, najbardziej :-)
Awatar użytkownika
walenty
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2021, 14:04

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: walenty »

Co tu dużo mówić, osiedle buduje znany i ceniony przez wiele osób deweloper, więc pod tym względem naprawdę i zdecydowanie można zaufać. Jeśli ktoś z Was planuje zakup takiego domu, to jeśli chodzi o nowe domy w Krakowie, to jak najbardziej to osiedle jest godne uwagi. Ja akurat mieszkam stosunkowo niedaleko i widzę postępy prac, polecam Wam mieszkanie w tych okolicach.
Awatar użytkownika
Dżamil
Posty: 1
Rejestracja: 20 lut 2022, 13:18

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Dżamil »

Faktycznie, na wielkie uznanie zasługuje położenie osiedla, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Domy są nowoczesne, przestronne, a osiedle położone z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie na tyle blisko ścisłego centrum, że bez problemu można dojechać do pracy każdego dnia. Moim zdaniem idealna lokalizacja. Warto zwrócić uwagę na to osiedle domów pod Krakowem.
Awatar użytkownika
marzena62
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2022, 9:44

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: marzena62 »

Moją uwagę zwróciło mieszkanie dwupoziomowe w Krakowie to jest naprawdę wyjątkowa sytuacja, bo szukałam takiego można powiedzieć, że od lat i takich mieszkań w naszej okolicy jest jak na przysłowiowe lekarstwo. Tutaj mieszkanie jest nie tylko przestronne, bardzo dobry układ, ale i przyznaję, że cena wydaje mi się bardzo dobra, jak na taki standard i lokalizację.
Awatar użytkownika
Jasmina79
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2021, 21:05

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Jasmina79 »

W końcu i my mogliśmy sobie pozwolić na zakup domu. Planowaliśmy początkowo kupić działkę pod Krakowem i zacząć budowę samodzielnie, ale jeśli mam być szczera, to po różnych kalkulacjach okazało się, że dla nas lepszą opcją będzie zakup gotowego domu. Polecono nam właśnie to osiedle domów jednorodzinnych w Krakowie i przyznaję, że spodobało nam się od pierwszego wejrzenia.
Kaszmir

Re: domymiejskie.pl - opinie

Post autor: Kaszmir »

Inwestowanie w nieruchomości to popularna forma lokowania kapitału. Analizując rynek, nie można przeoczyć oferty prezentowanej pod adresem https://atal.pl/inwestycje/mieszkania/ która skupia się na lokalizacjach o wysokim potencjale wzrostu wartości. Dzięki temu, zakup mieszkania od dewelopera może okazać się nie tylko bezpiecznym, ale i zyskownym przedsięwzięciem.
ODPOWIEDZ