Facetoddywanow.pl - opinie

W tym miejscu recenzujemy firmy, produkty i usługi. Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i doradzamy innym w wyborze.
Awatar użytkownika
Eunika-70
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2022, 9:27

Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Eunika-70 »

Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się np. takimi usługami jak pranie dywanów, to bardzo polecam usługi firmy Aquarius. Miałam okazję korzystać z kilku usług przez nich oferowanych i faktycznie, każda wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko sprawnie i przy okazji - w bardzo dobrej cenie. Współpracę z takimi firmami zawsze się chwali, cieszę się, że do nich trafiłam, bo na pewno będę stałą klientką. I będę polecać firmę dalej, bo naprawdę warto. Znacie tę firmę? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat?
Awatar użytkownika
Nikodema1969
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 8:00

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Nikodema1969 »

Witaj. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję na pytanie, ale nie zauważyłam go wcześniej tutaj na forum. Tak, ja znam firmę, o której piszesz i regularnie korzystam z ich usług. Szczególnie od czasów początku pandemii, mają w ofercie też usługi takie jak ozonowanie Warszawa sprawdziłam ceny tego typu usług w okolicy i ich oferta wypadła najkorzystniej. Polecam.
Awatar użytkownika
Grzymsława
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2022, 14:35

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Grzymsława »

Ostatnio wraz z nadejściem wiosny zrobiliśmy generalne porządki w naszym ogrodzie i ogólnie na działce. Na tyle generalne, że nie obyło się bez interwencji firmy Aquarius :D skorzystaliśmy z ich usługi: mycie kostki brukowej i powiem Wam szczerze, że efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Już nawet nie pamiętałam, że nasz kostka była wcześniej tak jasna...
Awatar użytkownika
anioł_92
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 18:13

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: anioł_92 »

Naprawdę polecam Wam usługi tej firmy. Przede wszystkim, już od pierwszego kontaktu, telefonicznego, można odczuć, że rozmawia się z prawdziwym profesjonalistą, znającym się na swojej pracy i wiedzącym, jakie usługi najlepiej zaproponować. Ja korzystałam ostatnio z kilku ich usług, ale konkretnie interesowało mnie pranie dywanów. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Wiesław_76
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2022, 12:07

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Wiesław_76 »

Jak najbardziej, bardzo polecam Wam tę firmę. W naszej firmie zajmują się takimi usługami jak mycie okien i ozonowanie, ale powiem szczerze, że na tyle jesteśmy zadowoleni, że wzięłam namiary i zdecydowałam się poprosić ich o czyszczenie kostki brukowej na naszej działce. Świetny efekt, nawet zapomniałam, że moja kostka była kiedyś tak jasna. Pięknie wygląda.
Awatar użytkownika
renata
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2022, 12:47

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: renata »

To jest bardzo profesjonalna firma. Do tego wszystkiego, co zostało tu już wcześniej napisane, mogę jeszcze dopisać, że kolejnymi, naprawdę wielkimi pozytywami przemawiającymi za skorzystaniem z usług tej konkretnej firmy w zakresie na przykład takim jak mycie kostki brukowej, są nie tylko przystępne ceny, ale też dość nieodległe terminy, wielki plus.
ODPOWIEDZ