wakacje na Kaszubach

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Awatar użytkownika
adelard77
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2021, 4:57

wakacje na Kaszubach

Post autor: adelard77 »

Potrzebuję kupić sobie jakieś wyposażenie kempingowe. Chcę pojechać na wakacje na Kaszuby, pod namiot, ewentualnie na jakiś spływ kajakowy. Więc nie mogę spakować zbyt wiele. Na pewno przydadzą mi się: noże turystyczne, dobra latarka, solidny śpiwór. Polecicie jakiś sklep z tego typu akcesoriami? Warunek jest jeden: świetna jakość produktów. Drugi: możliwość zamówienia online.
aniogoo

Re: wakacje na Kaszubach

Post autor: aniogoo »

Standardową pamiątką, jaką przywożę z różnorakich podróży jest kalendarz magnetyczny na lodówkę i nie widzę w tym niczego złego. Moim zdaniem to naprawdę sensowne, ale też dowiem się chętnie od Was, jak na to patrzycie. Może warto będzie to omówić? Sama nie mam pewności, ale jeśli już, to na spokojnie, dajcie znać.

bank bph poznań
kolarka

Re: wakacje na Kaszubach

Post autor: kolarka »

Wakacje na Kaszubach mogą być bardzo fajne, trzeba tylko dobrze je zaplanować no i warto mieć samochód do przemieszczania się po okolicy. Ja zamierzam wynająć sobie auto w wypożyczalni comfortcar bo oni mają najlepsze opinie i bardzo dobrą ofertę na wynajem samochodów
laraa

Re: wakacje na Kaszubach

Post autor: laraa »

A może warto byłoby się przełamać i przykładowo wybrać się gdzieś zagranicę? Jest tak wiele fajnych ofert... Tutaj https://sklep.solier.pl/Walizki-na-baga ... 87214.html w razie czego możecie poczytać sobie jak wybrać odpowiednią walizkę? Na co zwrócić uwagę przy jej wyborze...
esme88

Re: wakacje na Kaszubach

Post autor: esme88 »

No to ja rozważam na ten rok nieco inne opcje.... Chociażby chciałabym zrealizować wyjazd do tajlandii, bo jest to takie moje marzenie. Właśnie chcę zgłosić się w tym kierunku do firmy Kiribati Club, która zajmuje się realizacją takich wycieczek. Myślę, że znajdą dla mnie najkorzystniejszą ofertę.
turkimena

Re: wakacje na Kaszubach

Post autor: turkimena »

Od zawsze lubiłam się modne nosić, a nawet dodatki muszą mi dodawać urody. I dla przykładu sprawdzam sobie okulary przeciwsłoneczne kocie oczy . Moim zdaniem to świetna metoda działania z okularami, które będą mi się również podobać. A wy jakie macie patenty na takie zakupy ?
ODPOWIEDZ