Strona 1 z 1

Jak urządzić ogród?

: 05 gru 2021, 4:34
autor: Dorosława_78
Cześć :-) Wiecie co, nie sądziłam, że będę miała taki problem z urządzeniem ogrodu. W naszym domu mieszkamy już ponad pół roku, a wstyd się przyznać, latem i jesienią nie ruszyłam palcem, żeby urządzić ogród. Ale na swoje usprawiedliwienie ,mam fakt, że jeszcze sporo trzeba było urządzić w domu, dlatego za ogród wezmę się wiosną. Podpowiedzcie, jakie dekoracje ogrodowe warto kupić? Co jest teraz w modzie?

Re: Jak urządzić ogród?

: 03 sty 2022, 12:58
autor: dann
Mamy naprawdę mały ogródek z racji tego, że po prostu mamy mieszkanie na parterze z kawałkiem zieleni. Mamy kawałek tarasu, a na nim królują kwiaty doniczkowe, do tego jest kawałek żywopłotu, kilka krzewów i to tyle. Jeżeli chodzi o doniczki, to kupiliśmy naprawdę solidne produkty, ze sklepu internetowego firmy Strefa Doniczek: https://strefadoniczek.pl/kategoria-pro ... klasyczna/ Postawiliśmy na ceramikę włoską, która doskonale się prezentuje, a jest przy tym, jak najbardziej użytkowa. Ceny w tym sklepie są konkurencyjne.

Re: Jak urządzić ogród?

: 05 sty 2022, 9:20
autor: odik
W ogrodzie mamy wiele rzeczy, mamy nawet kawałek sadku, miejsce na grilla i nasz wypoczynek rekreacyjny, no i mamy jeszcze plac zabaw dla naszych dzieci. Tam jest piaskownica i kilka zabawek ogrodowych. Artykuły na plac zabaw kupiliśmy z rzetelnego miejsca, z oferty firmy MAR SZCZECIN: http://placezabaw.net.pl/pl/c/Hustawki/21 z Warzymic. Oni mają wysokiej jakości produkty drewniane, pięknie malowane, idealnie wykończone i bezpieczne dla dzieci, w atrakcyjnych cenach. Zakupy tam są jak najbardziej udane, polecam.

Re: Jak urządzić ogród?

: 06 sty 2022, 14:15
autor: Tmisław
Faktycznie jak mamy dzieci to drewniany plac zabaw po prostu jest bardzo dobrym i rozsądnym rozwiązaniem. Bez dwóch zdań. Ja polecam kontakt z firmą Woodlit, tu ich adres strony internetowej https://woodlit.pl/place-zabaw/. Place zabaw są różne, różnej wielkości, konfiguracji, mają najróżniejsze wyposażenie, np. domek, zjeżdżalnię, huśtawkę czy gniazdo. Dzięki temu możliwość zabawy jest po prostu bardzo duża i dzieci na pewno nie będą się nudzić. Zabawa będzie też bezpieczna

Re: Jak urządzić ogród?

: 20 lut 2022, 15:05
autor: Lobbi
Całe drewno ogrodowe przede wszystkim powinno być zdecydowanie dobrze oczyszczone oraz zabezpieczone przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, sinizny, pleśni, grzybów. Polecam sobie zastosować impregnat ochronno dekoracyjny Vidaron. Sprawdzi się, dobrze ochroni i wzmocni drewno. Jest sporo kolorów, więc bez żadnego problemu powinniśmy wybrać dokładnie taki, który nam pasuje, który pozwoli uzyskać ładny efekt

.....................................................................