Strona 1 z 1

Jak urządzić ogród?

: 05 gru 2021, 4:34
autor: Dorosława_78
Cześć :-) Wiecie co, nie sądziłam, że będę miała taki problem z urządzeniem ogrodu. W naszym domu mieszkamy już ponad pół roku, a wstyd się przyznać, latem i jesienią nie ruszyłam palcem, żeby urządzić ogród. Ale na swoje usprawiedliwienie ,mam fakt, że jeszcze sporo trzeba było urządzić w domu, dlatego za ogród wezmę się wiosną. Podpowiedzcie, jakie dekoracje ogrodowe warto kupić? Co jest teraz w modzie?

Re: Jak urządzić ogród?

: 03 sty 2022, 12:58
autor: dann
Mamy naprawdę mały ogródek z racji tego, że po prostu mamy mieszkanie na parterze z kawałkiem zieleni. Mamy kawałek tarasu, a na nim królują kwiaty doniczkowe, do tego jest kawałek żywopłotu, kilka krzewów i to tyle. Jeżeli chodzi o doniczki, to kupiliśmy naprawdę solidne produkty, ze sklepu internetowego firmy Strefa Doniczek: https://strefadoniczek.pl/kategoria-pro ... klasyczna/ Postawiliśmy na ceramikę włoską, która doskonale się prezentuje, a jest przy tym, jak najbardziej użytkowa. Ceny w tym sklepie są konkurencyjne.

Re: Jak urządzić ogród?

: 05 sty 2022, 9:20
autor: odik
W ogrodzie mamy wiele rzeczy, mamy nawet kawałek sadku, miejsce na grilla i nasz wypoczynek rekreacyjny, no i mamy jeszcze plac zabaw dla naszych dzieci. Tam jest piaskownica i kilka zabawek ogrodowych. Artykuły na plac zabaw kupiliśmy z rzetelnego miejsca, z oferty firmy MAR SZCZECIN: http://placezabaw.net.pl/pl/c/Hustawki/21 z Warzymic. Oni mają wysokiej jakości produkty drewniane, pięknie malowane, idealnie wykończone i bezpieczne dla dzieci, w atrakcyjnych cenach. Zakupy tam są jak najbardziej udane, polecam.

Re: Jak urządzić ogród?

: 06 sty 2022, 14:15
autor: Tmisław
Faktycznie jak mamy dzieci to drewniany plac zabaw po prostu jest bardzo dobrym i rozsądnym rozwiązaniem. Bez dwóch zdań. Ja polecam kontakt z firmą Woodlit, tu ich adres strony internetowej https://woodlit.pl/place-zabaw/. Place zabaw są różne, różnej wielkości, konfiguracji, mają najróżniejsze wyposażenie, np. domek, zjeżdżalnię, huśtawkę czy gniazdo. Dzięki temu możliwość zabawy jest po prostu bardzo duża i dzieci na pewno nie będą się nudzić. Zabawa będzie też bezpieczna