Brama do garażu - chcę automatyczną!

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące instalacji budowlanych takich jak instalacje wodne, grzewcze, elektryczne i inne.
Awatar użytkownika
Janusz
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2021, 21:10

Brama do garażu - chcę automatyczną!

Post autor: Janusz »

Witam,
Będę kontrowersyjny. Czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze antyczne, ręcznie otwierane wrota do garażu? Jeśli nie, to powiem wam moi mili, jest z tym mnóstwo udręki i niewygody, zwłaszcza zimą i jesienią. Chciałbym żeby moje męczarnie się skończyły, a więc - brama na pilota, ale nie wiem od czego zacząć. Pomierzyć? Poproszę porady kochani
Łęgorzewski

Re: Brama do garażu - chcę automatyczną!

Post autor: Łęgorzewski »

Jak dla mnie właśnie brama automatyczna jest najlepszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem, ale musi być odpowiednio dobrana do wielości bramy i jej wagi. Osobiście mogę zarekomendować BFT Botticelli. Jakościowo bardzo dobry napęd, który radzi sobie w różnych warunkach atmosferycznych, może być bez problemu intensywnie użytkowany. Działa cicho i płynnie, nie szarpie bramą. Można zestaw łatwo skonfigurować z uwagi na dużą ilość szyn. Nie musimy się więc przejmować, że automatyka nie będzie pasować do naszej bramy
dankawoa

Re: Brama do garażu - chcę automatyczną!

Post autor: dankawoa »

Jakie stoły do garażu możecie kupić swoim bliskim na święta? Ja się nad tym mocno zastanawiałam i mam wrażenie, że warto mimo wszystko to przemyśleć. Dla mnie najważniejsze jest to, byśmy działali sensownie. To jak to będzie wyglądało? Dajcie znać, mam nadzieję, że i Wam to się sprawdzi, takie nasze wspólne komentowanie.
ODPOWIEDZ