Strona 1 z 1

Ogłoszenia o nieruchomościach

: 21 paź 2021, 10:32
autor: Dobiesława_88
Podpowiedzcie mi, gdzie szukacie ogłoszeń o nieruchomościach do kupienia?
Przeglądałam ostatnio domy na sprzedaż Warszawa, które zaproponowano mi w jednym z biur nieruchomości. Też sądzicie, że warto kontaktować się z pośrednikami?

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

: 15 gru 2021, 9:43
autor: figg
Ja raczej przeglądałam portale ogłoszeniowe i później kupowałam działkę oraz sprzedawałam swoje mieszkanie samodzielnie, bez wsparcia biura nieruchomości, wyszło bardzo dobrze. Trochę podszkoliłam się wcześniej na temat tego, jak prawnie przebiega takie odpłatne zbycie się nieruchomości: https://www.doprawnika.pl/artykul/na-cz ... sci-153434 Dzięki tej stronie znalazłam także dobrego notariusza, który zadbał o to, by przemienienie prawa własności odbyło się na odpowiednich warunkach i oczywiście legalnie.

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

: 15 gru 2021, 10:20
autor: mokkk
Biuro nieruchomości znalazłem poprzez wyszukiwarkę, ale nie w google. Skorzystałem ze strony: https://www.it-dlakazdego.pl/ tam mogłem sobie od razu przefiltrować, wyszukać biura z mojej okolicy, bazę firm mają naprawdę rozbudowaną. Wyszukiwarka jest intuicyjna, wystarczy wpisać miasto i frazę, no a ona już sama wyświetli listę firm, które odpowiadają zapytaniu. Tej strony używałem również do znalezienia firmy, która zainstaluje mi internet i różne inne rzeczy w nowym domu, polecam.

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

: 18 gru 2021, 18:03
autor: myin
My znaleźliśmy nasze mieszkanie w lombardzie. To nie żart, naprawdę skorzystaliśmy z usług lombardu Kraków https://www.lombardkrakow.com/oferta/nieruchomosci na ul. Kalwaryjskiej. Ich oferta jest rozbudowana, prowadza faktyczny lombard, skup złota, kantor, ale zajmują się również obrotem nieruchomościami. Mieszkanie było z lekkim zadłużeniem, ale z ceną bardzo atrakcyjną, więc zdecydowaliśmy się na jego kupno. To się opłacało, mieszkanie jest idealne, zadłużenie szybko uregulowaliśmy, polecam.

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

: 22 gru 2021, 19:05
autor: rwal
My szukaliśmy po ogłoszeniach w sieci, ale nie korzystaliśmy z usług biura nieruchomości. Podobnie sami się ogłaszaliśmy i sprzedawaliśmy swoje mieszkanie. Mieszkanie przed sprzedażą wyceniliśmy u profesjonalisty. Tym zajęła się firma Inpro https://uslugiprojektowezyrardow.pl/wyc ... uchomosci/ z Żyrardowa. Oni kompleksowo podeszli do zlecenia, wycenę wykonali w dobrej cenie, rzetelnie, terminowo. Opłacało się skorzystać z ich usług, polecam serdecznie.

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

: 30 gru 2021, 19:00
autor: urinyn
Mamy kilka nieruchomości, są to mieszkania na wynajem. Wszystkie znaleźliśmy samodzielnie, bez pomocy. Pomocy jednak potrzebujemy teraz, bo zarządzanie nieruchomościami nie jest wcale takie łatwe. Korzystamy w tym celu z usług firmy Expert Nieruchomości http://expert-nieruchomosci.eu/zarzadza ... omosciami/ z Rybnika. Oni świetnie się spisują, zawsze są na bieżąco
tym, jakich mamy lokatorów, jaki jest stan mieszkań, itp. Ceny ich usług są opłacalne, polecam serdecznie.