Strona 1 z 1

Jakie okna?

: 17 paź 2021, 10:19
autor: manit
Może kojarzycie firmę http://holzfenster-auspolen.de która jest polskim producentem okien drewnianych, ale na rynek niemiecki? Bardzo się cieszę, że polskie produkty są doceniane za granicami kraju. No i dodatkowo, nie da się ukryć, że cenowo również mogą konkurować z zagranicznymi i raczej tę konkurencję wygrają

Re: Jakie okna?

: 15 gru 2021, 12:59
autor: davidov
Ja w tamtym roku wszystkie okna w domu oraz drzwi postanowiłem wymienić. Znalazłem super firmę, która oferuje wyroby stolarki okiennej. Kupiłem u niej wszystko za jednym zamachem wraz z roletami i usługą montażu. Spisała się świetnie. Jakość produktów od nich zakupionych jest bardzo wysoka, a jednocześnie miała dobrą cenę. Firma przyjechała terminowo i pracę wykonała bardzo szybko, bo w kilka dni, a roboty był ogrom. Wszystko działa idealnie. Okna i drzwi są osadzone winklowo. Nazywa się UNIBUD RADOM i mieści się przy ul. Malczewskiego 2. Tutaj masz link do ich oferty: http://unibud.radom.pl/nasza-oferta/okna-drewniane/ Z ręką na sercu mogę polecić tę firmę.

Re: Jakie okna?

: 16 gru 2021, 4:54
autor: oikk
My wybraliśmy okna aluminiowe. Patrzyliśmy na ich parametry i właściwości i bardzo nam się spodobały, skorzystaliśmy z oferty firmy Krishome/Careco http://www.krispol.careco.com.pl/oferta/okna w Koszalinie. Te okna są lekkie, ale zarazem wytrzymałe, są całkowicie szczelne, nie mają strat ciepła, tylko trzymają je w wewnątrz domu, dobrze też tłumią hałasy. Cenowo wyszły korzystnie, pracownicy tej firmy pomogli nam w wyborze konkretnego modelu, do naszego zapotrzebowania, firmę szczerze polecam.

Re: Jakie okna?

: 16 gru 2021, 6:32
autor: tibi
Okna oraz okna dachowe mamy z PCV. Kupiliśmy je wszystkie, wraz z parapetami zewnętrznymi i wewnętrznymi, w jednym miejscu. Skorzystaliśmy z oferty firmy Geo-Mont https://www.geomont.pl/oferta/okna-dachowe ze Szczucina. Oni mają szeroki zakres produktów, okna mają PCV, aluminiowe oraz drewniane do wyboru. Maja one bardzo dobre parametry, współczynniki wymiany ciepła, no i odpowiednio wyglądają. Z naszych jesteśmy w pełni zadowoleni, są one wytrzymałe, odporne na wiatr. zatrzymują ciepło w środku, polecam.

Re: Jakie okna?

: 18 gru 2021, 18:59
autor: terik
Okna kupiliśmy energooszczędne. To obecnie bardzo popularny wybór i wcale się nie dziwię, bo każdy chyba chce wydawać jak najmniej na ogrzewanie, co możliwe jest dzięki szczelnym oknom, zatrzymującym ciepło w domu. Takie okna kupiliśmy z firmy Nowy Dach - Krishome http://www.krispol.nowydach.eu/okna w Kołobrzegu. Oni mają szeroki zakres produktów, które są wysokiej jakości, mają bardzo dobre parametry, cenowo wyszły korzystnie. Firma jest godna polecenia.

Re: Jakie okna?

: 18 gru 2021, 19:39
autor: kimik
Myślę, że najpopularniejsze są teraz PCV, my takie właśnie okna kupiliśmy i jesteśmy zadowoleni z tego, jak nam się sprawdzają. Okna nie wypuszczają ciepła z domu, są szczelne, tłumią hałasy z zewnątrz, no i dobrze wyglądają, kolor okien sobie mogliśmy wybrać. Kupiliśmy je w firmie Kada – drzwi i okna MS http://kada.pomorskie.pl/ w Kobylnicy koło Słupska. Było tam, z czego wybierać, na szczęście ich pracownicy profesjonalnie pomogli nam w podjęciu ostatecznej decyzji, polecam.

Re: Jakie okna?

: 19 gru 2021, 1:54
autor: karolSki
Ja z kolei zamówiłem okna w firmie Bros z okolic Poznania i jak najbardziej jestem zadowolony z wyboru. To okna aluminiowe, porządnej jakości. Zależało mi na aluminiowych, bo to okna, które są bardziej odporne na czynniki zewnętrzne, nie odkształcają się łatwo, są też lekkie. https://bros.poznan.pl/katalog-produkto ... luminiowe/ To energooszczędne okna wykonane na bazie profili uznanej włoskiej marki PONZIO, konkretnie jest to system PE 78N, zdecydowanie mogę do wam doradzić, my u siebie widzimy zdecydowanie mniejsze rachunki za ogrzewanie.

Re: Jakie okna?

: 20 gru 2021, 19:43
autor: mirek
Nam zależało na zaawansowanych parametrach termoizolacyjnych i porządnej izolacji akustycznej, także pod tym kątem patrzyliśmy i wybraliśmy okna Oknoplast WINERGETIC PREMIUM, w dobrej cenie trafiliśmy na nie w Domega w Poznaniu https://domega.pl/okna-pvc-oknoplast/ Warto sobie do tej firmy zajrzeć o ile jesteście z okolicy, bo mają tam bardzo dobry wybór okien różnych marek, rozsądne ceny i fachowe doradztwo. Dodam, że możecie zamówić u nich też drzwi i rolety zewnętrzne.

Re: Jakie okna?

: 21 gru 2021, 13:22
autor: werdyr
Hej. Po prostu poczytaj w necie, jakie okna są najlepsze dla twoich potrzeb i jaki masz budżet. Ja Ci spokojnie mogę polecić firmę, u której kupowałem okna do całego domu. Postawiłem na te wykonane z PCV. Jednak ten producent ma też aluminiowe. Jak by nie było, jedne i drugie są wysokiej jakości i w całkiem dobrych cenach. Masz tu namiary do niego. Mieści się on w Batorowie przy ul. Brzask 3, a to link do strony www: http://www.okna-kusik.eu/oferta/okna-pcv/ Pozdrawiam.

Re: Jakie okna?

: 22 gru 2021, 20:16
autor: caee
Okna kupiliśmy wcześniej, energooszczędne, znaleźliśmy je w bardzo dobrej cenie i sobie stały, czekały na montaż. Ich profesjonalnym montażem zajęła się później firma TOM-PLAST https://serwisokiendrzwi.pl/montaz-okien.html spod Wrocławia. Bez problemu się z nimi dogadaliśmy, świetnie sobie z tym zleceniem poradzili. To doświadczeni i kompetentni fachowcy, którzy mają szeroki zakres usług. Firma jest godna polecenia, naprawdę dobrze trafiliśmy, mimo że ich wcześniej nie znaliśmy.

Re: Jakie okna?

: 23 gru 2021, 5:06
autor: maple
No my postawiliśmy na plastiki, ale energooszczędne. Takie okna są trwałe, dobrze działają, faktycznie nie wypuszczają ciepła z domu, mam je już zamontowane i w domu mieszkam, wiec mówię tu z doświadczenia. Tłumią też hałasy, mieszkam przy ruchliwej ulicy, a mimo to mam cicho w domu. Zaopatrzyliśmy się w te okna w firmie Okno-Lux https://okno-lux.com.pl/okna/ w Nowym Sączu, to oddział fabryczny producenta DRUTEX. Cenowo okna wyszły korzystnie, są bardzo dobrej jakości, polecam.

Re: Jakie okna?

: 23 gru 2021, 13:31
autor: whism
Okna wybieraliśmy na podstawie ich parametrów. Kupiliśmy je z firmy Prestiż https://www.wiecejnizokna.com/oferta/okna z Legnicy, oni mają w swojej ofercie okna drewniane, aluminiowe i PCV, wybraliśmy drewniane. Doskonale nam się sprawdzają, są w pełni szczelne, a przy tym są ekologiczne, no i świetnie wyglądają. Okna nam także od razu zamontowali, spisali się przy tym świetnie. Pracowali rzetelnie, terminowo wykonali zlecenie, no i całość wyszła w dobrej cenie, firmę gorąco polecam.

Re: Jakie okna?

: 24 gru 2021, 18:51
autor: niam
Niestety nie kojarzę. My okna, drzwi, parapety, a nawet rolety kupowaliśmy z jednej firmy. Tak kompleksowo zaopatrzyliśmy się w firmie STOLAR EŁK https://www.stolarelk.pl/okna z Ełku. Okna są bardzo dobrej jakości, parametry i właściwości mają świetne, są szczelne, wytrzymałe, wiatr oraz inną niepogodę skutecznie zatrzymują na zewnątrz :). Okna były dostępne w atrakcyjnej cenie, za którą jak najbardziej ich kupno się opłacało. Uważam, że ich kupno było dobrą decyzją, szczerze je polecam.

Re: Jakie okna?

: 29 gru 2021, 18:33
autor: ikk
Zdecydowaliśmy się na kupno profili marki SCHUCO, one są bardzo dokładnie wykonane, niezawodne i trwałe, mają znakomite właściwości termoizolacyjne oraz akustyczne, a do tego dobrze wyglądają. Okna CV tego typu znaleźliśmy w ofercie firmy Mat-Mar https://www.okna-matmar.pl/okna-pcv-schuco w Bydgoszczy. One sprawdzają się nam pod każdym względem, w tej firmie są dostępne w korzystnej cenie. To naprawdę świetny wybór, firma jest godna polecenia, ona wykonała nam także profesjonalny montaż okien w cenie zakupu.

Re: Jakie okna?

: 29 gru 2021, 18:37
autor: ohno
Z oknami bardzo długo zwlekaliśmy. Mieliśmy jedne na oku, ale rozpatrywaliśmy inne opcje i bardzo dobrze, bo natrafiliśmy na ofertę firmy OKNA KOSZĘCIN https://www.okna-koszecin.pl/#kontakt w Koszęcinie. Oni oferują wysokiej klasy okna, które wyróżniają się świetnymi parametrami, możecie o nie się jeszcze dopytać przez formularz, dostępny na ich stronie. Oczywiście na tym ich oferta się nie kończy, świadczą także między innymi usługi montażowe, które wykonują profesjonalnie, kompleksowo i terminowo, polecam.

Re: Jakie okna?

: 29 gru 2021, 18:41
autor: mareik
Wymienialiśmy okna w tym roku, w domu mieliśmy wczesnej okna drewniane, w których były dosłownie dziury. Co zimę były one zatykane, uszczelniane i nic z tego, i tak z nich wiało, mogliśmy palić i ogrzewać, a to nic nie dawało. Obecnie mamy już nowe, ciche i bezpieczne okna PCV. Kupiliśmy je z firmy Kasperski Okna https://www.oknakasperski.pl/oferta/drzwi z Brzegu Dolnego i zdecydowanie możemy firmę oraz ich okna polecić. Z nimi jest już zupełnie inna bijaka, są szczelne, zatrzymują ciepło w domu, obecnie przy starych oknach kończyłby się nam już opał, a teraz wcale nie zużywamy go tak dużo, co przynosi nam naprawdę duże oszczędności.

Re: Jakie okna?

: 29 gru 2021, 18:46
autor: kamai
Na naszym osiedlu w tym roku okna wymieniało aż pięciu sąsiadów i my. Nie wiem czemu, ale tak wyszło. Pytaliśmy się jeden drugiego, co wybieramy i sporo z nas postawiło na okna z firmy KAMA System https://kamasystem.eu/okna/okna_pcv.html w Kamiennej Górze. My od nich kupiliśmy też parapety, bo je oczywiście również wymienialiśmy. Okna są z niskimi współczynnikami przenikania ciepła, tłumią hałasy, są wysokiej jakości, trwałe i wytrzymałe, już piłki dzieciaków się od nich odbijały, wiec test odporności zdały. Są to okna ekologiczne, mimo że to plastiki, polecam.

Re: Jakie okna?

: 29 gru 2021, 20:24
autor: lam
Przede wszystkim chcieliśmy, by nasze okna były energooszczędne. Mieliśmy już dość strat ciepła z poprzednimi oknami, to też były plastiki, ale podrzędne, takie, których nawet lepiej nie wpoi minąć. Obecnie mamy już eleganckie okna marki Drutex - IGLO Energy Classic. Kupiliśmy je w sklepie Neumann http://www.neumannokna.pl/okna/drutex/ ze Starogardu Gdańskiego. Okna spełniają nasze oczekiwania, mają doskonałe parametry cieplne, tłumią dźwięki z zewnątrz, są szczelne, polecam.