Strona 1 z 1

Meble do salonu

: 21 wrz 2021, 14:42
autor: Zojka
Słuchajcie, poszukuję mebli do salonu. Dodam od razu, że to będzie naprawdę duża przestrzeń, podzielona na dwie sfery, wypoczynkową i drugą - jadalną. Dlatego meble muszą ze sobą jakoś "współgrać". Trafiłam na stronę Meble Moskala https://www.meblemoskala.pl znacie firmę? Przyznaję, że wpadło mi w oczy kilka mebli od nich :)

Re: Meble do salonu

: 18 gru 2021, 17:21
autor: steven
W salonie zdecydowaliśmy się na meble drewniane, które są faktycznie wykonane z dobrej jakości drewna. Kupiliśmy je online, w sklepie internetowym producenta Meble K&D: https://meble-kd.pl/188-meble-drewniane Ich oferta jest szeroka, meble są porządne, wytrzymałe, doskonale nam się sprawdzają. Naprawdę warto się zaopatrzyć właśnie u nich, ceny mają atrakcyjne. Sklep jest godny polecenia, tam kupiliśmy nie tylko meble do salonu, ale też do sypialni, w tym łóżko i materac, ze wszystkich jesteśmy zadowoleni. 

Re: Meble do salonu

: 29 gru 2021, 2:10
autor: inga
Jeśli chcecie mieć fajne minimalistyczne i solidne regały czy półki do salonu to skierujcie się do firmy Ewodd, wykonają wam na wymiar porządne meble drewniane. To meble idealne do skandynawskich, loftowych czy nowoczesnych klimatów, świetnie będą w takich mieszkaniach wyglądać. Na plus fakt, że na stronie internetowej firmy znajduje się konfigurator dzięki któremu możecie zaprojektować wymiary mebli, rodzaj materiału czy kolor. Tu znajdziecie realizacje https://www.ewodd.com/realizacje/ Dodam, że możecie u nich liczyć na super jakość.

Re: Meble do salonu

: 30 gru 2021, 1:23
autor: Konrad
Ja też podrzucę namiar, który u mnie dobrze się sprawdził - producent mebli na wymiar z Krakowa, firma Dorpol http://dorpol.com.pl/oferta/#profesjona ... kcja-mebli Zdecydowanie to najlepsi specjaliści w zakresie mebli, na jakich ja trafiłem, świetnie, solidnie wszystko ogarnęli, dzięki nim mamy solidnej jakości i funkcjonalne meble wykonane z dobrych materiałów. Odpowiedzialni są u nas za meble kuchenne, łazienkowe i pokojowe, także jak widzicie pół domu nam umeblowali :) Cenowo jest u nich konkurencyjnie.

średnicówka trzypunktowa