Facetoddywanow.pl - opinie

W tym miejscu recenzujemy firmy, produkty i usługi. Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i doradzamy innym w wyborze.
Awatar użytkownika
Eunika-70
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2022, 9:27

Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Eunika-70 »

Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się np. takimi usługami jak pranie dywanów, to bardzo polecam usługi firmy Aquarius. Miałam okazję korzystać z kilku usług przez nich oferowanych i faktycznie, każda wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko sprawnie i przy okazji - w bardzo dobrej cenie. Współpracę z takimi firmami zawsze się chwali, cieszę się, że do nich trafiłam, bo na pewno będę stałą klientką. I będę polecać firmę dalej, bo naprawdę warto. Znacie tę firmę? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat?
Awatar użytkownika
Nikodema1969
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 8:00

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Nikodema1969 »

Witaj. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję na pytanie, ale nie zauważyłam go wcześniej tutaj na forum. Tak, ja znam firmę, o której piszesz i regularnie korzystam z ich usług. Szczególnie od czasów początku pandemii, mają w ofercie też usługi takie jak ozonowanie Warszawa sprawdziłam ceny tego typu usług w okolicy i ich oferta wypadła najkorzystniej. Polecam.
Awatar użytkownika
Grzymsława
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2022, 14:35

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Grzymsława »

Ostatnio wraz z nadejściem wiosny zrobiliśmy generalne porządki w naszym ogrodzie i ogólnie na działce. Na tyle generalne, że nie obyło się bez interwencji firmy Aquarius :D skorzystaliśmy z ich usługi: mycie kostki brukowej i powiem Wam szczerze, że efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Już nawet nie pamiętałam, że nasz kostka była wcześniej tak jasna...
Awatar użytkownika
anioł_92
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 18:13

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: anioł_92 »

Naprawdę polecam Wam usługi tej firmy. Przede wszystkim, już od pierwszego kontaktu, telefonicznego, można odczuć, że rozmawia się z prawdziwym profesjonalistą, znającym się na swojej pracy i wiedzącym, jakie usługi najlepiej zaproponować. Ja korzystałam ostatnio z kilku ich usług, ale konkretnie interesowało mnie pranie dywanów. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Wiesław_76
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2022, 12:07

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Wiesław_76 »

Jak najbardziej, bardzo polecam Wam tę firmę. W naszej firmie zajmują się takimi usługami jak mycie okien i ozonowanie, ale powiem szczerze, że na tyle jesteśmy zadowoleni, że wzięłam namiary i zdecydowałam się poprosić ich o czyszczenie kostki brukowej na naszej działce. Świetny efekt, nawet zapomniałam, że moja kostka była kiedyś tak jasna. Pięknie wygląda.

rachunki za gaz forum
Awatar użytkownika
renata
Posty: 1
Rejestracja: 21 maja 2022, 12:47

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: renata »

To jest bardzo profesjonalna firma. Do tego wszystkiego, co zostało tu już wcześniej napisane, mogę jeszcze dopisać, że kolejnymi, naprawdę wielkimi pozytywami przemawiającymi za skorzystaniem z usług tej konkretnej firmy w zakresie na przykład takim jak mycie kostki brukowej, są nie tylko przystępne ceny, ale też dość nieodległe terminy, wielki plus.
Awatar użytkownika
Natalia_81
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2022, 4:57

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Natalia_81 »

No powiem Wam, że nazwa firmy, a właściwie może nie nazwa firmy, a domena strony internetowej może trochę wprowadzać w błąd, bo tak naprawdę ich oferta jest zdecydowanie bardziej bogata niż to, na co mogłaby wskazywać domena. My na przykład regularnie korzystamy z takiej usługi jak ozonowanie Warszawa ale ostatnio wykonali u nas również mycie elewacji. Polecam!!!!!
Awatar użytkownika
Narcyz_64
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2022, 6:27

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Narcyz_64 »

Bardzo polecam Wam usługi tej firmy. Co mogę powiedzieć, żeby dodać jeszcze coś od siebie, bo moja opinia tak samo jak wszystkie pozostałe wyżej, jest naprawdę bardzo, ale to bardzo pozytywna, a nie ukrywam, że mieliśmy okazję korzystać z ich usług już kilkukrotnie. Polecam Wam zapoznać się z ich ofertą i jeśli planujecie przeprowadzić u siebie ozonowanie Warszawa, to tylko oni.
Awatar użytkownika
Wilhelm80
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2022, 0:51

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Wilhelm80 »

Nie lubię prać dywanów, poza tym mam średnia możliwość to robić. Dlatego bardzo ucieszyłam się gdy znalazłam tę firmę. Są świetni. Naprawdę bardzo solidna, dokładna robota. Jestem zadowolony: pranie dywanów, wykładzin czy tapicerowanych mebli, to dla nich chleb powszedni. Sprawdzają się doskonale. Szczerze polecam tę firmę i ich usługi. Naprawdę warto skorzystać.
Awatar użytkownika
Lucjan_92
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2022, 5:25

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Lucjan_92 »

Oj zdecydowanie polecam, nie mam żadnych uwag, żadnych zastrzeżeń co do jakości wykonywanych przez tę firmę usług, a napiszę więcej, współpracujemy z nimi od naprawdę dłuższego czasu. I zajmują się u nas, to znaczy w naszej firmie różnego rodzaju usługami. Zarówno jeśli chodzi o ozonowanie Warszawa jaki i mycie elewacji, ale i okien. No naprawdę polecam.
Awatar użytkownika
Aleksa
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2022, 21:56

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

Post autor: Aleksa »

Bardzo polecam Wam usługi tej firmy. Nie wiem czy wiecie, ale mają w ofercie również mycie elewacji Warszawa - skorzystaliśmy i jesteśmy naprawdę pod wielkim wrażeniem. Efekt jest niesamowity, nie sądziłam że jest szansa na to, że tak bardzo uda się odświeżyć naszą elewację, właściwie można powiedzieć, że wygląda jak nowa. Z czystym sumieniem polecam.
ODPOWIEDZ