Strona 1 z 1

Facetoddywanow.pl - opinie

: 04 lut 2022, 20:00
autor: Eunika-70
Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się np. takimi usługami jak pranie dywanów, to bardzo polecam usługi firmy Aquarius. Miałam okazję korzystać z kilku usług przez nich oferowanych i faktycznie, każda wykonana na naprawdę wysokim poziomie. Wszystko sprawnie i przy okazji - w bardzo dobrej cenie. Współpracę z takimi firmami zawsze się chwali, cieszę się, że do nich trafiłam, bo na pewno będę stałą klientką. I będę polecać firmę dalej, bo naprawdę warto. Znacie tę firmę? Jakie jest Wasze zdanie na ich temat?

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

: 20 mar 2022, 16:32
autor: Nikodema1969
Witaj. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję na pytanie, ale nie zauważyłam go wcześniej tutaj na forum. Tak, ja znam firmę, o której piszesz i regularnie korzystam z ich usług. Szczególnie od czasów początku pandemii, mają w ofercie też usługi takie jak ozonowanie Warszawa sprawdziłam ceny tego typu usług w okolicy i ich oferta wypadła najkorzystniej. Polecam.

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

: 17 kwie 2022, 7:10
autor: Grzymsława
Ostatnio wraz z nadejściem wiosny zrobiliśmy generalne porządki w naszym ogrodzie i ogólnie na działce. Na tyle generalne, że nie obyło się bez interwencji firmy Aquarius :D skorzystaliśmy z ich usługi: mycie kostki brukowej i powiem Wam szczerze, że efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Już nawet nie pamiętałam, że nasz kostka była wcześniej tak jasna...

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

: 09 maja 2022, 2:41
autor: anioł_92
Naprawdę polecam Wam usługi tej firmy. Przede wszystkim, już od pierwszego kontaktu, telefonicznego, można odczuć, że rozmawia się z prawdziwym profesjonalistą, znającym się na swojej pracy i wiedzącym, jakie usługi najlepiej zaproponować. Ja korzystałam ostatnio z kilku ich usług, ale konkretnie interesowało mnie pranie dywanów. Jestem bardzo zadowolona.

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

: 18 cze 2022, 16:53
autor: Wiesław_76
Jak najbardziej, bardzo polecam Wam tę firmę. W naszej firmie zajmują się takimi usługami jak mycie okien i ozonowanie, ale powiem szczerze, że na tyle jesteśmy zadowoleni, że wzięłam namiary i zdecydowałam się poprosić ich o czyszczenie kostki brukowej na naszej działce. Świetny efekt, nawet zapomniałam, że moja kostka była kiedyś tak jasna. Pięknie wygląda.

Re: Facetoddywanow.pl - opinie

: 20 lip 2022, 12:30
autor: renata
To jest bardzo profesjonalna firma. Do tego wszystkiego, co zostało tu już wcześniej napisane, mogę jeszcze dopisać, że kolejnymi, naprawdę wielkimi pozytywami przemawiającymi za skorzystaniem z usług tej konkretnej firmy w zakresie na przykład takim jak mycie kostki brukowej, są nie tylko przystępne ceny, ale też dość nieodległe terminy, wielki plus.