eko-klimat.com - opinie

W tym miejscu recenzujemy firmy, produkty i usługi. Dzielimy się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i doradzamy innym w wyborze.
Awatar użytkownika
Polmira-79
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2022, 0:25

eko-klimat.com - opinie

Post autor: Polmira-79 »

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z firmą eko-klimat.com? Trafiliśmy na ich stronę, z tego względu że szukamy firmy, która zajmuje się montażem pomp ciepła. Początkowo planowaliśmy wybrać inną formę ogrzewania, ale po ostatnich podwyżkach bierzemy pod uwagę właśnie pompę ciepła. Jeśli możecie podzielić się jakąś opinią na ich temat, to bardzo o taką proszę :)
Awatar użytkownika
Renat
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2022, 4:56

Re: eko-klimat.com - opinie

Post autor: Renat »

Bardzo dobra firma, mogę polecić ich z czystym sumieniem. Wprawdzie u nas zajmowali się inną usługą, bo chodziło o montaż klimatyzacji, natomiast jesteśmy bardzo zadowoleni. Usługa wykonana sprawnie, dokładnie. Termin też dostosowany tak, żeby odpowiadało nam najlepiej. Jesteśmy również zadowoleni z ceny, jaką zaproponowali i za jaką wykonali zlecenie.
Awatar użytkownika
denis_77
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2021, 17:52

Re: eko-klimat.com - opinie

Post autor: denis_77 »

Zgadzam się z pozytywną opinią. Mamy pompę ciepła zamontowaną właśnie przez tę firmę i jesteśmy zadowoleni. Rozwiązanie ekologiczne, szczególnie, jeśli dodatkowo ma się zamontowane panele fotowoltaiczne, tak jest właśnie w naszym przypadku. A teraz też chodzi nam po głowie klimatyzacja, lato zbliża się wielkimi krokami, więc zostało niewiele czasu na podjęcie decyzji ;)
Awatar użytkownika
lidia1967
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2022, 1:28

Re: eko-klimat.com - opinie

Post autor: lidia1967 »

Tak ja korzystałam z usług tej firmy i mogę Wam ich polecić bez mrugnięcia okiem. Uważam, że w naszej okolicy są najlepszymi specjalistami, którzy świadczą usługi między innymi takie jak montaż klimatyzacji poznań. Mają dobre ceny, ale też co ważne - bardzo dobrą opinię, bo zanim się zdecydowaliśmy na ich usługo popytaliśmy tu i ówdzie różnych ludzi :)
Awatar użytkownika
Witoslawa87
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2021, 20:53

Re: eko-klimat.com - opinie

Post autor: Witoslawa87 »

My dość długo zastanawialiśmy się, czy dobrą opcją jest klimatyzacja do domu, czy zdecydować się na montaż klimatyzacji, czy może jednak lepiej (na pewno taniej) wyjdzie zakup takiego urządzenia jak przenośny klimatyzator. Postawiliśmy jednak na to pierwsze i uważam, że była to dobra decyzja. Pomimo wielkich upałów latem zeszłego roku, mieliśmy super temperatury w domu.
Awatar użytkownika
Famian-64
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2022, 23:54

Re: eko-klimat.com - opinie

Post autor: Famian-64 »

Nasza pompa ciepłownicza jest zamontowana właśnie przez tę firmę. Też jestem bardzo zadowolona z ich usług i uważam, że gdybym ponownie miałam podjąć decyzję tego typu, również bez zawahania zdecydowałabym się właśnie na ich usługi. Rzetelni, profesjonalni. No o co bardzo ważne, mają dość dostępne terminy. Cenowo też uważam, że są bardzo konkurencyjni.
Awatar użytkownika
Kilian
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2022, 3:24

Re: eko-klimat.com - opinie

Post autor: Kilian »

Super, że pytacie. Bo mogę podzielić się swoją opinią na temat tej firmy. Korzystaliśmy z usług w zeszłym roku i jesteśmy zadowoleni w stu procentach. Firma, którą cechuje pełen profesjonalizm, naprawdę zależy im na tym, żeby zrealizować marzenie klienta. Dlatego uważam, że jeśli chodzi o montaż klimatyzacji poznań to tylko firma Eko Klimat, polecam :)
Awatar użytkownika
Aleksander-81
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2022, 21:07

Re: eko-klimat.com - opinie

Post autor: Aleksander-81 »

My zastanawialiśmy się jaki rodzaj ogrzewania wybrać i początkowo zdecydowaliśmy się na montaż pieca gazowego, natomiast ostatnie wydarzenia przekonały nas do tego, że może jednak lepszym wyborem będzie pompa ciepłownicza, tym bardziej, że mamy panele fotowoltaiczne. Montażem zajęła się u nas firma Eko - klimat, której usługi oczywiście serdecznie Wam polecam.
Awatar użytkownika
Borysław
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2022, 7:37

Re: eko-klimat.com - opinie

Post autor: Borysław »

Jeśli interesuje Was klimatyzacja domowa, to w Poznaniu i okolicach lepszej firmy od jej montażu, na pewno nie znajdziecie. A wiem o czym mówię, bo niedawno korzystaliśmy z usług firmy Eko Klimat właśnie w tym zakresie. Świetne podejście do klienta, pełen profesjonalizm, przystępne ceny i dość dogodne terminy. Czy potrzeba czegoś więcej? Firma na piątkę!
ODPOWIEDZ