Strona 1 z 1

eko-klimat.com - opinie

: 02 lut 2022, 7:59
autor: Polmira-79
Czy ktoś z Was ma doświadczenia z firmą eko-klimat.com? Trafiliśmy na ich stronę, z tego względu że szukamy firmy, która zajmuje się montażem pomp ciepła. Początkowo planowaliśmy wybrać inną formę ogrzewania, ale po ostatnich podwyżkach bierzemy pod uwagę właśnie pompę ciepła. Jeśli możecie podzielić się jakąś opinią na ich temat, to bardzo o taką proszę :)

Re: eko-klimat.com - opinie

: 13 lut 2022, 0:44
autor: Renat
Bardzo dobra firma, mogę polecić ich z czystym sumieniem. Wprawdzie u nas zajmowali się inną usługą, bo chodziło o montaż klimatyzacji, natomiast jesteśmy bardzo zadowoleni. Usługa wykonana sprawnie, dokładnie. Termin też dostosowany tak, żeby odpowiadało nam najlepiej. Jesteśmy również zadowoleni z ceny, jaką zaproponowali i za jaką wykonali zlecenie.

Re: eko-klimat.com - opinie

: 20 lut 2022, 17:46
autor: denis_77
Zgadzam się z pozytywną opinią. Mamy pompę ciepła zamontowaną właśnie przez tę firmę i jesteśmy zadowoleni. Rozwiązanie ekologiczne, szczególnie, jeśli dodatkowo ma się zamontowane panele fotowoltaiczne, tak jest właśnie w naszym przypadku. A teraz też chodzi nam po głowie klimatyzacja, lato zbliża się wielkimi krokami, więc zostało niewiele czasu na podjęcie decyzji ;)

Re: eko-klimat.com - opinie

: 25 mar 2022, 23:09
autor: lidia1967
Tak ja korzystałam z usług tej firmy i mogę Wam ich polecić bez mrugnięcia okiem. Uważam, że w naszej okolicy są najlepszymi specjalistami, którzy świadczą usługi między innymi takie jak montaż klimatyzacji poznań. Mają dobre ceny, ale też co ważne - bardzo dobrą opinię, bo zanim się zdecydowaliśmy na ich usługo popytaliśmy tu i ówdzie różnych ludzi :)

Re: eko-klimat.com - opinie

: 27 mar 2022, 18:40
autor: Witoslawa87
My dość długo zastanawialiśmy się, czy dobrą opcją jest klimatyzacja do domu, czy zdecydować się na montaż klimatyzacji, czy może jednak lepiej (na pewno taniej) wyjdzie zakup takiego urządzenia jak przenośny klimatyzator. Postawiliśmy jednak na to pierwsze i uważam, że była to dobra decyzja. Pomimo wielkich upałów latem zeszłego roku, mieliśmy super temperatury w domu.

Re: eko-klimat.com - opinie

: 29 mar 2022, 6:38
autor: Famian-64
Nasza pompa ciepłownicza jest zamontowana właśnie przez tę firmę. Też jestem bardzo zadowolona z ich usług i uważam, że gdybym ponownie miałam podjąć decyzję tego typu, również bez zawahania zdecydowałabym się właśnie na ich usługi. Rzetelni, profesjonalni. No o co bardzo ważne, mają dość dostępne terminy. Cenowo też uważam, że są bardzo konkurencyjni.

Re: eko-klimat.com - opinie

: 02 kwie 2022, 0:23
autor: Kilian
Super, że pytacie. Bo mogę podzielić się swoją opinią na temat tej firmy. Korzystaliśmy z usług w zeszłym roku i jesteśmy zadowoleni w stu procentach. Firma, którą cechuje pełen profesjonalizm, naprawdę zależy im na tym, żeby zrealizować marzenie klienta. Dlatego uważam, że jeśli chodzi o montaż klimatyzacji poznań to tylko firma Eko Klimat, polecam :)

Re: eko-klimat.com - opinie

: 11 kwie 2022, 2:28
autor: Aleksander-81
My zastanawialiśmy się jaki rodzaj ogrzewania wybrać i początkowo zdecydowaliśmy się na montaż pieca gazowego, natomiast ostatnie wydarzenia przekonały nas do tego, że może jednak lepszym wyborem będzie pompa ciepłownicza, tym bardziej, że mamy panele fotowoltaiczne. Montażem zajęła się u nas firma Eko - klimat, której usługi oczywiście serdecznie Wam polecam.

Re: eko-klimat.com - opinie

: 26 kwie 2022, 4:17
autor: Borysław
Jeśli interesuje Was klimatyzacja domowa, to w Poznaniu i okolicach lepszej firmy od jej montażu, na pewno nie znajdziecie. A wiem o czym mówię, bo niedawno korzystaliśmy z usług firmy Eko Klimat właśnie w tym zakresie. Świetne podejście do klienta, pełen profesjonalizm, przystępne ceny i dość dogodne terminy. Czy potrzeba czegoś więcej? Firma na piątkę!