smycze reklamowe

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Awatar użytkownika
ryksa1980
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2021, 20:33

smycze reklamowe

Post autor: ryksa1980 »

Chciałabym móc dorzucać klientom do zamówień, jakieś ładne gadżety firmowe, dosłownie jakiś drobiazg. Gdzie zamówię jakieś fajne smycze reklamowe czy kalendarzyki listkowe? Dla mojej firmy nie będzie to jakiś ogromny koszt, a jednak psychologicznie trochę wspomoże nasze działania marketingowe. Możecie polecić mi jakąś dobrą drukarnię, w której ceny nie przerażają?

herbata oczyszczająca mitra opinie
kochaniee

Re: smycze reklamowe

Post autor: kochaniee »

Lubię się reklamować nietuzinkowo, ale nie zawsze mam ku temu możliwości. Dlatego sprawdzam dziś sensowne podejście, jak na przykład notesy samoprzylepne reklamowe . No wiecie, to jest tanie, przydatne i znane. Może warto zacząć od tego rodzaju gadżetów?
Dzikus

Re: smycze reklamowe

Post autor: Dzikus »

Personalizowane gadżety reklamowe, takie jak antystresy, są skutecznym sposobem na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy. Kluczowe jest dostosowanie wyboru do branży i wartości, jakie nasza firma reprezentuje. Na stronie https://esopot.pl/pl/676_artykuly-spons ... ybrac.html znajdują się przykłady antystresów, które mogą być inspiracją do stworzenia unikatowego produktu. Pamiętaj, że antystresy mogą również służyć jako praktyczny i pamiętany prezent dla Twoich klientów.
arsena205

Re: smycze reklamowe

Post autor: arsena205 »

Chciałabym kupić długopisy firmowe z nadrukiem , by jednak to wszystko pracowało tak jak powinno, czyli nie tylko drobne upominki wspierające pijar firmy, ale i dodatkowo również część użytkowa. Pracownicy mogliby po prostu nimi pisać, zabierać do domu, jeśli potrzebują, dawać dzieciakom, może tak poszerzy się znajomość mojej firmy. Co wy na to?
ODPOWIEDZ