Strona 1 z 1

klimatyzacja

: 18 gru 2021, 22:05
autor: mikulski
Macie u siebie w domach klimatyzację? Moim zdaniem bez klimatyzacji to teraz w te upalne lata nie da się wytrzymać, ja w każdym razie upałów nie cierpię, źle wtedy śpię, także dla mnie montaż klimatyzacji był oczywisty. Zdecydowaliśmy się na multi-split Kaisai i to była dobra decyzja. Podpowiem wam, że bardzo szeroki wybór systemów klimatyzacyjnych ma firma JLM z Rzeszowa. Tu macie ich stronę internetową http://jlm.fr.pl/oferta/dla-domu/klimatyzacja-do-domu znajdziecie tam wszelkie niezbędne konkrety. Dodam, że firma ma też bardzo rozsądne ceny.

Re: klimatyzacja

: 21 gru 2021, 13:56
autor: ikol
O klimatyzacji marzyliśmy od zawsze, latem jest w naszym doku za gorąco, sauna normalnie, a klimatyzacja, którą mamy od ponad pół roku niesamowicie poprawiła nasz komfort cieplny. W końcu da się żyć i pracować zdalnie. Klima nie tylko zmienia temperaturę, ale także filtruje, oczyszcza powietrze. Potrzebne nam do jej wykonania materiały kupiliśmy w hurtowni Projekt Wentylacja https://projektwentylacja.pl/klimatyzacja.html w Katowicach. Sklep jest godny polecenia, mają wiele produktów do wyboru, nie trzeba wydawać tam fortuny, by zaopatrzyć się w potrzebne artykuły.

Re: klimatyzacja

: 29 gru 2021, 20:00
autor: maok
Mamy klimatyzację, jak tylko zaczęliśmy myśleć o budowie domu, to wiedzieliśmy, że chcemy mieć klimatyzację. Latem są u nas straszne upały, a dobrze by było mieć ukojenie od nich, chociaż we własnym domu. Montażem klimatyzacji zajęła się u nas firma MK KlimaGut http://www.mkklimagut.pl/oferta z Żębocina. Oni są także odpowiedzialni za jej serwis i odgrzybianie. Ogólnie zakres ich usług jest szeroki, znają się na wykonywanej pracy i są rzetelni. Ceny mają atrakcyjne, opłaca się ich zatrudnić, polecam.

Re: klimatyzacja

: 30 gru 2021, 9:44
autor: smooth
Nie wiem, jak wcześniej żyliśmy bez klimatyzacji, ale teraz nie wyobrażamy sobie bez niej domu. Klimatyzacji używamy do ochłodzenia, ale teraz do dogrzania pomieszczeń. Jej projektem i montażem zajęła się u nas firma KLIMAT OK https://klimat-ok.wroclaw.pl/kontakt-z-nami/ z Wrocławia. Oni mają szeroki zakres usług, montują także inne instalacje. Dzięki nim instalacja działa niezawodnie, oni nam ją także serwisują i spisują się przy tym świetnie. Firma jest godna polecenia.

Re: klimatyzacja

: 30 gru 2021, 9:48
autor: airej
My już w planach domu mieliśmy klimatyzację i oczywiście mamy ja zmontowaną. Mieszkamy w domu od dwóch lat, na przestrzeni tego czasu z klimatyzacją nic złego się nie dzieje, jest ona oczywiście serwisowana, czyszczona i odgrzybiana. Zamontowaniem klimy zajęła się firma KLIMA https://www.klima-kolo.pl/oferta/montaz-klimatyzacji z Koła. Polecili nam ich sąsiedzi i nie zawiedliśmy się na tej firmie. Swoja prace wykonali rzetelnie, kompleksowo podeszli do zlecenia i terminowo je zrealizowali.

Re: klimatyzacja

: 30 gru 2021, 22:52
autor: Lusskiy
Ja akurat korzystałem z usług sprawdzonej przez mojego brata firmy INSTALATOR-KONSERWATOR z Wrocławia. Siedzibę firmy mają przy ulicy Kamieńskiego 64/2 i oferują profesjonalny serwis klimatyzatorów https://instalatorkonserwator.pl/serwis-klimatyzatorow/ Ogólnie zajmują się wszelkimi kwestiami związanymi z instalacją klimatyzatorów. Działają kompleksowo, bezpłatnie przyjadą robią pomiary i oceniają najlepsze rozwiązanie, wykonując pomiary zysków i strat ciepła. Polecam współpracę z nimi.

http://webdynamics.pl/pozycjonowanie-lodz-wnies-swoja-strone-na-nowy-poziom/