Wnętrza

5 zalet drzwi przesuwnych do szafy Indeco

• Zakładki: 43


Nie jesteś pewny, czy drzwi przesuwne do szafy to najlepszy wybór? Poznaj pięć zalet tego rozwiązania i podejmij dobrą decyzję dzięki propozycji firmy Indeco. Ciesz się funkcjonalną i estetyczną szafą przez długie lata – bez obawy o uszkodzenie elementów czy obniżenie wygody używania z uwagi na częste otwieranie i zamykanie. Indeco ceni jakość.

#1 Funkcjonalność w małej przestrzeni

Popularne drzwi przesuwne do szafy to świetnie rozwiązanie do każdej przestrzeni, jednak szczególną wartość mają w przestrzeni skromnej: małej lub wąskiej. Ponieważ do otwarcia nie potrzebują dodatkowego miejsca, możesz z nich korzystać wygodnie nawet w ciasnym korytarzu.

#2 Estetyka taka, jak lubisz

Drzwi przesuwne do szafy z oferty Indeco mają różne rodzaje frontów. Jeśli trzymasz w szafie ubrania, wybierz funkcjonalne fronty lustrzane. Jeżeli szafa jest elementem gabinetu, postaw na fronty z płyty laminowanej imitującej drewno. Z kolei kolorowe fronty szklane sprawdzą się w nowoczesnych pomieszczeniach, np. salonie.

#3 Wybór do trudnej przestrzeni

Wiedziałeś, że drzwi przesuwne do szafy można umieścić nawet w szafie wnękowej zamontowanej w pomieszczeniu ze skośnym sufitem lub nierówną podłogą? Firma Indeco oferuje rozwiązania takie jak drzwi przesuwne łamane, drzwi przesuwne podwieszane.

#4 Drzwi przesuwne nie tylko do szafy

Jeśli polubisz się z drzwiami przesuwnymi w szafie, nic nie stoi na przeszkodzie, byś w przyszłości zamontował podobne w garderobie bądź przejściu pomiędzy pokojami. Tutaj sprawdzą się drzwi przesuwne przejściowe lub drzwi rozsuwane, o ile przejście jest duże.

#5 Wnętrze szafy szyte na miarę

W szafie przesuwnej możesz mieć półki i szuflady, kosze wysuwane i haki, dużą przestrzeń pionową z wieszakami lub bez. Drzwi przesuwne nie stanowią ograniczenia dla żadnego projektu szafy.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
75 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *