Wnętrza

Drzwi przesuwne na wymiar – wygoda użytkowania w każdym centymetrze

• Zakładki: 36


Szafa jest meblem, który zapewnia wygodę, ale i komfort użytkowania. Może stanowić też dekorację wnętrza. Poza samym zagospodarowaniem tego mebla duże znaczenie ma również system otwierania. I tutaj doskonale sprawdzają się drzwi przesuwne na wymiar.

Drzwi przesuwne na wymiar – funkcjonalność w nowoczesnym wydaniu

Decydując się na zakup szafy, od razu warto zastanowić się nad systemem otwierania i zamykania. Dużą popularnością cieszą się drzwi przesuwne na wymiar, które zapewniają wygodę użytkowania, a przy tym ich praca jest bardzo płynna i przy tym cicha. Warto zauważyć, że takie rozwiązanie pozwala zagospodarować każdą przestrzeń, nawet bardzo wąską czy też ze skosem. Decydując się na drzwi przesuwne na wymiar nie trzeba zostawiać dodatkowego miejsca od ściany. Oczywiście zawsze należy kierować się jakością podzespołów, gdyż wtedy macie pewność, że dany mebel posłuży Wam na naprawdę długi czas. Szafy z drzwiami przesuwnymi sprawdzają się nawet w małych pomieszczeniach czy niewielkich mikrokawalerkach. Jeżeli macie sporo miejsca i chcecie, by Wasza szafa stała się prawdziwą garderobą, to możecie zastosować kilka skrzydeł drzwi przesuwnych na wymiar z wysokiej jakości systemem jezdnym. W ten prosty sposób zyskacie nie tylko cichą pracę, ale i bezpieczeństwo eksploatacji. 

Drzwi przesuwne na wymiar – styl przez wielkie „S” 

Drzwi przesuwne na wymiar poza faktem, że mogą być dobrane pod kątem danego wnętrza, mogą również zachwycać swoją estetyką. Drzwi mogą być wykonane ze szkła, ale można na nich umieścić również lustra szklane czy też przeróżne grafiki bądź fototapety dobrane do danego wnętrza. W przypadku stylu glamour świetnie sprawdzają się modele na wysoki połysk. Jeżeli lubicie styl skandynawski, to na drzwiach mogą znajdować się grafiki przedstawiające elementy natury. Artykuł powstał przy współpracy z firmą Indeco – producentem drzwi przesuwnych:

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
68 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *