Wnętrza

Firany na wymiar — efektowna ozdoba mieszkania

• Zakładki: 122


Dekorowanie pomieszczeń w mieszkaniu często sprawia nam ogromną radość. Nie powinniśmy jednak zapominać o takich szczegółach jak aranżacja okien. Bardzo popularne ostatnimi czasy stało się zamawianie firan na wymiar. Gotowe firanki bowiem nie zawsze się sprawdzają, ale jaki jest tego powód?

Mnogość wzorów i kolorów firan na zamówienie

Jeśli planujemy udekorować okna w dowolnym pokoju, zadbajmy o to, by firany pasowały do aranżacji całego pomieszczenia. W sklepach z gotowymi firankami nie zawsze łatwo jest wybrać pasujący nam wzór czy kolor. Problem możemy mieć także ze znalezieniem właściwego rozmiaru. Trzeba jednak przyznać, że gotowe firany są nieco tańsze od firanek wykonywanych na zamówienie klienta.

Za wyborem firan na wymiar przemawia przede wszystkim nieograniczona ilość kolorów i motywów. Spośród nich na pewno wybierzemy wymarzoną dekorację okna w naszym mieszkaniu. Decydując się na zamówienie firanek, możemy mieć pewność, że nasze firany na wymiar będą idealnie pasować do wnętrza. Dużym plusem jest również możliwość ustalenia sposobu upinania oraz marszczenia. Bywa, że czas oczekiwania na realizację zamówienia jest długi, a cena uszycia firanek przewyższa koszt zakupu gotowych. W porównaniu z możliwością personalizacji te minusy stają się błahostką.

Jeśli zależy nam na tym, by mieć idealnie dopasowane do okna oraz wnętrza pomieszczenia firanki, zastanówmy się nad zleceniem ich uszycia. Z pewnością otrzymamy produkt zgodny z naszymi oczekiwaniami.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Decoriva.

Fot: Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
222 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *