Wnętrza

Jakie obrazy do kuchni wybrać?

• Zakładki: 37


Kiedy planujesz dekoracje w swoim mieszkaniu, myślisz raczej o salonie i sypialni, niż o kuchni. Kuchnia to często pomijane w dekoracji miejsce, podobnie zresztą jak jadalnia. Jednak kuchnie i jadalnie mają spory potencjał, jeśli chodzi o ozdoby. O ile na blatach i szafkach umieszczamy kuchenne sprzęty i akcesoria, tak ściany zwykle pozostawiamy puste. A gdyby tak wykorzystać to miejsce na personalizację przestrzeni kuchennej? Dziś podpowiadamy, jakie obrazy do kuchni wybrać!

Nowoczesne obrazki na ścianę do kuchni

Jeżeli Twoja kuchnia jest nowoczesna i minimalistyczna, ciekawym akcentem będą obrazy abstrakcyjne. To nieprawda, że w kuchni możemy wieszać wyłącznie obrazy z motywem jedzenia. Równie dobrze sprawdzą się geometryczne wzory albo kolorowe abstrakcje. I to szczególnie, jeśli dobierzemy taki obraz, którego kolorystyka będzie miała podobną tonację, co meble lub sprzęty w kuchni.

Kwiatowe obrazy do kuchni w stylu vintage

Kuchenną przestrzeń często zdobimy kwiatami – na parapetach albo półkach. Czemu by w takim razie nie postawić na kwiatowe obrazy do kuchni? Obrazy z kwiatami do kuchni to uniwersalne rozwiązanie, które łatwo dopasować do stylu aranżacji wnętrza. Najbardziej wdzięcznie będą się prezentować w kuchni w stylu vintage albo urban jungle.

Obrazy kuchenne z motywem jedzenia

Dostępne w sklepach obrazy kuchenne z motywem jedzenia to często oryginalne, modne kompozycje stworzone z pomysłem. Klasyczny, apetyczny motyw warzyw, owoców albo kawy zawsze sprawdzą się w kuchni.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem z obrazami VAKU DSGN.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
37 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *