Wnętrza

Obrazy do pokoju glamour – miniprzewodnik po eleganckich obrazach

• Zakładki: 48


Styl glamour to gładkie powierzchnie, błyszczące dodatki i srebrne lub złote akcenty. Pikowane fotele i lustrzane komody idealnie dopełnią eleganckie obrazy w ozdobnych ramach. Jaki obraz do salonu glamour wybrać? Jak dobrać grafikę do wnętrza? Czytaj dalej!

Jaki obraz do pokoju glamour wybrać?

Abstrakcyjne kształty, geometryczne wzory, złote i srebrne linie, pudrowy róż i bajkowe krajobrazy – to najczęstsze motywy przewodnie stylu glamour. Eleganckie obrazy do pokoju w stylu glamour cieszą oko szykiem i niewymuszoną prostotą, dzięki czemu doskonale dopełniają wystrój bogaty w wysokiej jakości dodatki i meble. Styl glamour może też stać się podstawą eleganckiej, minimalistycznej aranżacji. Wnętrza w odcieniach bieli i szarości można uzupełnić ciekawymi motywami na obrazach. Warto wybierać abstrakcje, portrety i plakaty w bogato zdobionych ramach. 

Obrazy glamour do wybranych wnętrz w domu

Obrazy glamour do salonu możesz wieszać na ścianach samodzielnie lub stworzyć z nich kompozycję. W głównym pomieszczeniu w domu postaw na obrazy z abstrakcyjnymi motywami, geometrycznymi, pozłacanymi wzorami albo ilustracjami w odcieniach pasteli.

Obrazy w stylu glamour do kuchni najczęściej nawiązują do gotowania. Często są to pastelowe kompozycje przedstawiające desery, kawę albo najróżniejsze cytaty. Z kolei obrazy glamour do sypialni mają zwykle spokojny, kojący klimat i stonowane kolory. Kompozycje do sypialni często przedstawiają kwiatowe wzory lub subtelne krajobrazy.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Vaku-dsgn.pl.

Zdj. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
31 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *