Wnętrza

Umywalki Solid Surface – wybór na długie lata! Poznaj opinie producenta umywalek Danolit

• Zakładki: 42


Jednym z materiałów, z których coraz częściej wykonuje się nowoczesne umywalki do łazienek, jest Solid Surface. To nic innego jak kompozyt akrylowo-mineralny, który znajduje zastosowanie w produkcji umywalek i nie tylko. Nie bez powodu coraz więcej projektów łazienek zawiera właśnie umywalki wykonane z tworzywa Solid Surface. Dlaczego to rozwiązanie staje się tak popularne?

Materiał Solid Surface – wytrzymałość i możliwości personalizacji

Umywalki Solid Surface to wybór na lata. Dlaczego? To materiał niezwykle trwały, wyróżnia się odpornością ma działanie związków chemicznych i możliwością wielokrotnej renowacji. Co ważne, jest też łatwy w obróbce i termoplastyczny, dlatego doskonale sprawdza się do tworzenia oryginalnych kształtów i wyboru form. Struktura tworzywa jest jednolita, a sama umywalka wytwarzana jest jako jednolity, gładki odlew bez spoin i widocznych podziałów. Jest prosta w czyszczeniu i łątwo utrzymać ją w czystości. To wszystko sprawia, że umywalka Solid Surface zachowuje nieskazitelny wygląd na długie lata. Opcja wielokrotnej renowacji wyrobu sprawia, że nawet lekkie zarysowania i odbicia łatwo zniwelować i przywrócić umywalkę do pierwotnego stanu.

Umywalki z tworzywa Solid Surface, jakie oferuje producent umywalek Danolit, to inwestycja w trwały i niezwykle elegancki element wyposażenia łazienki. Jeżeli szukasz rozwiązania, które starczy na lata, Solid Surface to propozycja dla Ciebie.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
170 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *