remont posadzki - jaka firma?

Najważniejsze informacje o budowie domu i remontach. Poznaj ceny materiałów, obecne trendy i dowiedz się, jak poradzić sobie z nawet najbardziej skomplikowanymi pracami budowlanymi.
Awatar użytkownika
Ginter67
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2023, 2:43

remont posadzki - jaka firma?

Post autor: Ginter67 »

Cześć wszystkim!
Poszukuję firmy, która zajmuje się wszelkimi pracami remontowymi dotyczącymi posadzki. Zależy mi na profesjonalnym wykonaniu, w tym szlifowaniu posadzki. Czy ktoś może polecić mi sprawdzoną firmę? Przeszło mi przez myśl, żeby zrobić to samodzielnie, ale nie czuję się na siłach i nie mam wystarczających umiejętności. Kto może się tego podjąć w Warszawie? ;)
melex855

Re: remont posadzki - jaka firma?

Post autor: melex855 »

Od 2015 roku zajmujemy się systemami związanymi z bezpieczeństwem oraz wygodą użytkowania naszego domu. Projektujemy systemy alarmowe, systemy monitoringu oraz systemy inteligentnego domu. Bazujemy na doborze sprzętu sprawdzonych producentów, którzy oferują gwarancje na swoje urządzenia. Jesteśmy na bieżąco z światem nowych technologii więc wybieramy tylko nowoczesne systemy, które posłużą przez długie lata. Wszystkie projekty wykonywane są profesjonalnie by instalator mógł je łatwo zrozumieć. https://www.blueprotect.pl
deseracta

Re: remont posadzki - jaka firma?

Post autor: deseracta »

Wiecie czym rozpuścić klej na suficie? Można powiedzieć, że coś mi gdzieś zostało, nie będę mówić, jakim cudem, bo to aż wstyd. I dlatego czekam na wskazówki. Może tak będzie mi łatwiej to po prostu rozważyć. Dajcie znać, kochani.
ODPOWIEDZ