Budowa

Domki „stodoła” – ustronie dla singli, par i rodzin z dziećmi

• Zakładki: 81


Marzy Ci się domek „stodoła”, ale nie wiesz, do czego miałbyś go wykorzystywać albo czy nada się dla rodziny z dziećmi? Przeczytaj artykuł i poznaj charakterystykę domku modułowego w stylu stodoły. Sprawdź, czy to budynek idealny właśnie dla Ciebie!

Domek modułowy – pracowania dla artystów

Domki „stodoła” stanowią doskonały wybór dla malarzy, pisarzy, muzyków i innych artystów, którzy do tworzenia sztuki potrzebują ciszy, spokoju, samotności i czasu na podróż w głąb siebie. Jednoosobowe domki do 35 m2 mają wszystko, czego potrzeba do tworzenia – komfort, przestrzeń, nowoczesne udogodnienia.

Domek modułowy – azyl dla strudzonych

Ciszy i spokoju szukają także osoby zmęczone codziennością, zgiełkiem dużego miasta, wszechobecnością mediów audiowizualnych. Dom modułowy typu stodoła mogą wykorzystać jako domek tylko do okazjonalnych ucieczek lub całoroczny, jeśli przebywanie na ustroniu przypadnie im do gustu.

Domek modułowy – gniazdko dla par

Dom prefabrykowany do 35 m2 jest w sam raz dla pary, która lubi wzajemne towarzystwo lub ma ochotę świętować rocznicę związku czy dzień zakochanych. Ponieważ dom „stodoła” wygląda klimatycznie, nadaje się na romantyczny weekend, tydzień, a nawet dłużej – do stałego zamieszkania.

Domek modułowy – domek letniskowy dla rodziny

Warto podkreślić, że dom prefabrykowany to propozycja nie tylko dla singli i par, ale także dla rodzin z dziećmi. W zależności od przeznaczenia można wybrać budynek do 35 m2 w ramach domku letniskowego bądź też do 70 lub 150 m2 jako dom całoroczny. Idealnie sprawdzi się nad morzem, jeziorem czy w górach.

Domek modułowy – biuro na czas pandemii

Ostatnie lata udowodniły, że są sytuacje, w których izolacja od społeczeństwa jest niezbędna dla dobrego samopoczucia psychicznego i zdrowia, a nawet życia. Do modułowy „stodoła” może stać się Twoim azylem i biurem w czasie kwarantanny lub gdy w mieście niebezpiecznie wzrośnie poziom smogu. Stąd możesz pracować zdalnie, tu także możesz zamieszkać – na jakiś czas albo na stałe.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
36 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *