Ogłoszenia o nieruchomościach

Jeśli chcesz dać innym znać, że realizujesz różnego rodzaju usługi budowlane, remontowe i inne, to miejsce jest właśnie dla Ciebie!
Awatar użytkownika
Dobiesława_88
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2021, 4:15

Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: Dobiesława_88 »

Podpowiedzcie mi, gdzie szukacie ogłoszeń o nieruchomościach do kupienia?
Przeglądałam ostatnio domy na sprzedaż Warszawa, które zaproponowano mi w jednym z biur nieruchomości. Też sądzicie, że warto kontaktować się z pośrednikami?

smd 2835 led strip
figg

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: figg »

Ja raczej przeglądałam portale ogłoszeniowe i później kupowałam działkę oraz sprzedawałam swoje mieszkanie samodzielnie, bez wsparcia biura nieruchomości, wyszło bardzo dobrze. Trochę podszkoliłam się wcześniej na temat tego, jak prawnie przebiega takie odpłatne zbycie się nieruchomości: https://www.doprawnika.pl/artykul/na-cz ... sci-153434 Dzięki tej stronie znalazłam także dobrego notariusza, który zadbał o to, by przemienienie prawa własności odbyło się na odpowiednich warunkach i oczywiście legalnie.
mokkk

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: mokkk »

Biuro nieruchomości znalazłem poprzez wyszukiwarkę, ale nie w google. Skorzystałem ze strony: https://www.it-dlakazdego.pl/ tam mogłem sobie od razu przefiltrować, wyszukać biura z mojej okolicy, bazę firm mają naprawdę rozbudowaną. Wyszukiwarka jest intuicyjna, wystarczy wpisać miasto i frazę, no a ona już sama wyświetli listę firm, które odpowiadają zapytaniu. Tej strony używałem również do znalezienia firmy, która zainstaluje mi internet i różne inne rzeczy w nowym domu, polecam.
myin

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: myin »

My znaleźliśmy nasze mieszkanie w lombardzie. To nie żart, naprawdę skorzystaliśmy z usług lombardu Kraków https://www.lombardkrakow.com/oferta/nieruchomosci na ul. Kalwaryjskiej. Ich oferta jest rozbudowana, prowadza faktyczny lombard, skup złota, kantor, ale zajmują się również obrotem nieruchomościami. Mieszkanie było z lekkim zadłużeniem, ale z ceną bardzo atrakcyjną, więc zdecydowaliśmy się na jego kupno. To się opłacało, mieszkanie jest idealne, zadłużenie szybko uregulowaliśmy, polecam.
rwal

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: rwal »

My szukaliśmy po ogłoszeniach w sieci, ale nie korzystaliśmy z usług biura nieruchomości. Podobnie sami się ogłaszaliśmy i sprzedawaliśmy swoje mieszkanie. Mieszkanie przed sprzedażą wyceniliśmy u profesjonalisty. Tym zajęła się firma Inpro https://uslugiprojektowezyrardow.pl/wyc ... uchomosci/ z Żyrardowa. Oni kompleksowo podeszli do zlecenia, wycenę wykonali w dobrej cenie, rzetelnie, terminowo. Opłacało się skorzystać z ich usług, polecam serdecznie.
urinyn

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: urinyn »

Mamy kilka nieruchomości, są to mieszkania na wynajem. Wszystkie znaleźliśmy samodzielnie, bez pomocy. Pomocy jednak potrzebujemy teraz, bo zarządzanie nieruchomościami nie jest wcale takie łatwe. Korzystamy w tym celu z usług firmy Expert Nieruchomości http://expert-nieruchomosci.eu/zarzadza ... omosciami/ z Rybnika. Oni świetnie się spisują, zawsze są na bieżąco
tym, jakich mamy lokatorów, jaki jest stan mieszkań, itp. Ceny ich usług są opłacalne, polecam serdecznie.
qwe

Re: Ogłoszenia o nieruchomościach

Post autor: qwe »

A POKATO sprawdziłeś? Wydaje mi się, że tam znajdziesz odpowiednie ogłoszenia. Ja sprawdzam akurat kategorie oddam za darmo lubuskie , bo czasem można jakąś perełkę wyhaczyć. Niektórzy to za używane rzeczy chcą kasy tyle, co za zboże, ale inni z kolei uważają, że jeśli mają więcej, to coś wartościowego mogą oddać. I na to liczę.
v\------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ODPOWIEDZ