jaka jest najlepsza apteka stacjonarna?

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
marchewa

jaka jest najlepsza apteka stacjonarna?

Post autor: marchewa »

jaka jest według was najlepsza apteka stacjonarna, gdzie będą też bardzo dobre ceny? rodzice narzekają na ceny w swojej aptece i szukam im tańszej alternatywy
paula3

Re: jaka jest najlepsza apteka stacjonarna?

Post autor: paula3 »

lubię robić zakupy w dozie, mają fajne ceny, spory asortyment jest w czym wybierać i obsługa też zawsze doradzi. Jeśli chcesz kupić leki taniej to zdecydowanie polecam
halina53

Re: jaka jest najlepsza apteka stacjonarna?

Post autor: halina53 »

Mi najlepiej zakupy stacjonarnie robi się w aptece DOZ, zawsze jest to czego potrzebuję a i ceny nie poszły do góry jak w innych miejscach. Kupuję tylko stacjonarnie.

ceny posadzek żywicznych
marchewa

Re: jaka jest najlepsza apteka stacjonarna?

Post autor: marchewa »

inflacja zrobiła swoje więc warto szukać miejsc gdzie można trochę zaoszczędzić, doz ma korzystne ceny i ja na pewno będę tam regularnie robić apteczne zakupy
baszka

Re: jaka jest najlepsza apteka stacjonarna?

Post autor: baszka »

A pewnie, ja zawsze sprawdzam gdzie taniej zanim coś kupię, ale nie wiedziałam, że w DOZie są takie spoko ceny, muszę do nich zajrzeć i zapytać po ile są moje leki.
Nana

Re: jaka jest najlepsza apteka stacjonarna?

Post autor: Nana »

Ja też kiedyś kupowałam leki gdzie popadnie, dopóki nie zaczęłam porównywać cen w aptekach, no i doz faktycznie ma najtaniej, dlatego póki co kupuję tylko tam leki czy suplementy.
ODPOWIEDZ