Noże do domu

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Awatar użytkownika
jan
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2023, 2:10

Noże do domu

Post autor: jan »

Kończymy już urządzać naszą kuchnię, naprawdę zostały można powiedzieć, że takie ostatnie zakupy, między innymi koniecznie musimy kupić nowy zestaw noży do kuchni. może polecacie jakieś konkretne? Nie chcę takich które zaraz się stępią, ale też obawiam się mycia noży w zmywarce, jakie macie z tym doświadczenia? Może akurat jakieś się Wam sprawdzają?
meblindaa

Re: Noże do domu

Post autor: meblindaa »

Lubię remontować i przyszedł czas na kuchnię. Wiem, że to może się Wam średnio podobać, ale to temat, jaki muszę rozwinąć. Czy znacie jakieś miejsca, gdzie dostanę porządny i ładny blat kuchenny mocowany do ściany , żeby dodatkowo też można go było właśnie łatwo przymocować? Może to będzie sensowne dla Was ?
niepotzebneee

Re: Noże do domu

Post autor: niepotzebneee »

Które sklepy jula możecie mi wskazać, jako najlepsze dla Waszego rozwoju? Sama mocno sprawdzam niektóre kwestie i jak dla mnie to najważniejsze, żeby mieć jednak wybór. No wiecie, Jula ma zawsze sporo produktów, które są dla nas po prostu najlepsze i moim zdaniem warto o tym mówić.
ODPOWIEDZ