polecane klimatyzatory

Miejsce na rozmowy o wszystkim, na co mamy ochotę. Jeśli nie znalazłeś na forum tego, czego szukasz, daj nam znać tutaj.
Awatar użytkownika
Lech94
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2023, 1:18

polecane klimatyzatory

Post autor: Lech94 »

Część forumowicze. Znacie się trochę na klimatyzatorach? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo ja właśnie szukam porady dotyczącej klimatyzatorów. Mieszkam w domu jednorodzinnym i szukam dobrego rozwiązania, które zapewni mi odpowiednią temperaturę w upalne dni. Przeglądałem różne modele i zastanawiałem się nad klimatyzatorem Rotenso. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tym produktem? Jakie są Wasze opinie?
Z góry dziękuję za wszelkie porady i sugestie. ;)
noxinaa

Re: polecane klimatyzatory

Post autor: noxinaa »

U mnie największym problemem jest to, że nie do końca mam świadomość, co zrobić, by całość działała odpowiednio. Dlatego pod wieloma względami może nie mam zorientowania… Jak działa ogólnie rekuperator ścienny? Może są na to jakieś patenty, informacje?
wentylowanaaa

Re: polecane klimatyzatory

Post autor: wentylowanaaa »

U mnie największą opcją będzie to, by kupić odpowiedni klimatyzator multisplit do domu. Wiem, że to jedna z najlepszych opcji, w związku z czym właśnie je sprawdzam. Można powiedzieć, że na modelach zjadłam zęby, niemniej jednak pod wieloma względami sprawdzam, co sensownego możemy jeszcze się dowiedzieć. Pomożecie?
ODPOWIEDZ