Ogród i Balkon

Najlepsze baseny ogrodowe – jaki model wybrać?

• Zakładki: 39


Basen ogrodowy wcale nie kosztuje majątku i może znaleźć swoje miejsce w każdym, nawet niewielkim ogródku. Masz do wyboru mnóstwo rozmiarów, kształtów i kolorów, dlatego zawsze dopasujesz produkt do metrażu działki i swoich upodobań.

Kolorowe baseny ogrodowe

Soczyste, głębokie barwy basenów atrakcyjnie komponują się z przyrodą i dekorują teren zielony. Dodają działce wyjątkowego charakteru i oryginalności. Zakładając basen u siebie, nie musisz jeździć nad wodę, co jak wiadomo jest nieraz trudne do wykonania z różnych przyczyn. Basen ogrodowy pomoże Ci odetchnąć na świeżym powietrzu w miłych okolicznościach przyrody i przyjemnie schłodzić przegrzane ciało. Żaden upał nie będzie Ci straszny, kiedy będziesz mieć przy domu swój własny, komfortowy basen ogrodowy.

Trwałe elastyczne poliestrowe baseny ogrodowe

Mięciutki i delikatny pod dotykiem dłoni, a jednocześnie bardzo mocny. Taki jest basen ogrodowy, wykonany z poliestru, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV. Powłoki z włókna szklanego dodają mu elastyczności i dają odporność na ruchy gruntu. Natomiast nakładka z żywicy winyloestrowej pełni zadanie wodoszczelnej membrany, przez co eliminuje zjawisko osmozy. Również barierę dla wody i promieniowania UV zapewnia aplikacja  z żelkotu.

Gdzie kupować baseny ogrodowe?

Baseny ogrodowe można kupić w dużych centrach handlowych na halach i w innych mało wiarygodnych miejscach. Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości produktu, kupuj tylko najwyższej jakości baseny gotowe. Kraków, Warszawa, czy Lublin, każde z większych miast ma bogatą sieć sklepów z takimi akcesoriami.

Artykuł powstał we współpracy z producentem basenów ogrodowych Wood Pool.

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
175 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *