Budowa

Oprogramowanie dla deweloperów VoxDeveloper – czym się wyróżnia od innych CRM-ów?

• Zakładki: 92


Liczni dostawcy oprogramowania oferują CRM-y dla deweloperów, dzięki którym zarządzanie relacjami staje się łatwiejsze. Spośród różnych produktów VoxDeveloper wyróżnia się funkcjonalnościami i rozwiązaniami, które pozwalają jeszcze efektywniej budować dobre relacje z klientem, a także zarządzać wszystkimi procesami biznesowymi. Czym wyróżnia się oprogramowanie dla deweloperów VoxDeveloper?

Zaawansowane oprogramowanie dla deweloperów VoxDeveloper

Oprogramowanie dla deweloperów i biur nieruchomości VoxDeveloper to zaawansowane narzędzie, którego funkcjonalności znacząco wykraczają poza funkcje dostępne w tradycyjnych CMR-ach. Baza informacji dotyczących historii z klientem została rozbudowana o bazę dokumentów niezbędnych do realizowania usług na rynku nieruchomości. Dostęp do takich dokumentów i informacji mają wszyscy specjaliści, odpowiedzialni za sprzedaż nieruchomości i posprzedażową obsługę klientów. Pozwala to na szybki i skuteczny kontakt z klientem. Handlowcy, wyprzedzając konkurencję, przedstawiają klientowi ofertę dostosowaną do oczekiwań osób szukających nowego mieszkania lub domu.

Oprogramowanie dla deweloperów VoxDeveloper – wsparcie wszystkich procesów biznesowych

VoxDeveloper to oprogramowanie dla deweloperów i biur nieruchomości, które wspiera wszystkie procesy biznesowe. Optymalizacja i automatyzacja pracy działu marketingu możliwe są dzięki integracji programu z aplikacjami do marketing automation, z live chatami czy z portalami sprzedażowymi. Wszystkie efekty działań marketingowych są także raportowane bezpośrednio w programie, co ułatwia analizę wyników. Skuteczny marketing przekłada się oczywiście na dużą liczbę wartościowych leadów, z których korzystają handlowcy. Ponadto w oprogramowaniu dla deweloperów VoxDeveloper dostępne z funkcje, z których korzystają działy księgowe czy administracyjne oraz strefa klienta, w której kupcy mają dostęp do pełnych danych dotyczących salda i samej nieruchomości. Za jej pomocą dokonują również zgłoszeń.

Z oprogramowania dla deweloperów od Vox Commerce korzystać można poprzez przeglądarkę internetową – brak konieczności instalacji programu na komputerze oraz intuicyjna aplikacja mobilna to kolejne ułatwienia oferowane przez dostawcę oprogramowania. Tak zaawansowane narzędzie jest nieocenionym wsparciem dla wszystkich specjalistów pracujących w firmie deweloperskiej.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Vox Commerce.

Fot. Shutterstock.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
70 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *