Budowa

Siatka leśna – idealne rozwiązanie na ogrodzenie tymczasowe

• Zakładki: 69


Siatka leśna jest bardzo tania. Jednak należy zauważyć, że cechuje ją niezwykła trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, ale też na zmienne warunki atmosferyczne. Warto wiedzieć, że wykonana jest z drutu ocynkowanego, który nie koroduje, zatem nawet po dłuższym czasie taka siatka nie traci swoich właściwości i dobrze się sprawdza. Siatka leśna jest również niezwykle funkcjonalna. Otóż może służyć jako ogrodzenie tymczasowe. Jej rozwinięcie jest szybkie i łatwe. To także obowiązkowy wybór na place budowy i to nawet te bardzo duże. Taka siatka stanowi barierę ochronną przed zwierzętami czy też chroni mienie przed kradzieżą. 

Gdzie jeszcze sprawdzi się siatka leśna? 

Siatka leśna ma szerokie spektrum zastosowania i wbrew pozorom można ją wykorzystać w wielu miejscach. Poza tym, że siatką możecie ogrodzić teren budowy i swoją działkę, to siatkę można wykorzystać również do ogrodzenia sadów czy upraw. Co ciekawe sprawdzi się nawet jako ogrodzenie stawów i nawet bliskość wody nie powoduje, że traci ona swoje wartości techniczne. 

Stanowi też barierę ochronną przed zwierzętami takimi jak choćby zające, ale i lisy. Siatka jest przeznaczona do niezwykle szybkiego montażu, a przy tym sam koszt inwestycji nie jest wysoki. Po jego zakończeniu możecie siatkę zwinąć, gdyż być może przyda się Wam do innych specjalistycznych prac. Najwyższa jakość i precyzja wykonania sprawiają, że taki produkt jest niezwykle przydatny. Artykuł powstał przy współpracy z firmą STAL producentem ogrodzeń: https://tanidrut.com/.           

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
57 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *