Budowa

Siatka ogrodzeniowa – dlaczego to dobry wybór? 

• Zakładki: 61


Dobre rozwiązania nie muszą wcale być bardzo kosztowne. Doskonałym tego przykładem jest siatka ogrodzeniowa. Trzeba przyznać, że jest to jeden z najtańszych sposobów na ogrodzenie posesji czy nawet firmy. Warto jednak zwrócić uwagę, na sam materiał, z którego jest wykonana. Warto wybrać taki, który został zabezpieczony w procesie ocynkowania. Dzięki temu siatka będzie odporna na korodowanie, ale też zmienne warunki atmosferyczne. Dobrze jeżeli siatka posiada dodatkową powłokę PVC. 

W ten sposób zyskacie jeszcze większą ochronę przed rdzą. Siatki ogrodzeniowe świetnie sprawdzą się do ogrodzenia domu jednorodzinnego, ale też siedziby firmy czy szkółki drzew. Dostępne są w wielu rozmiarach i kolorach, zatem znalezienie najlepszego modelu dla siebie nie będzie problemem. Np. kolor siatki możecie dobierać pod kątem koloru tynku. Obecnie bardzo modny jest kolor grafitowy czy też czarny. Dla miłośników klasyki lepiej sprawdzi się brązowy. Natomiast do zastosowania jako ochrona szkółek drzewnych, można postawić na kolor zielony. Zwróćcie jeszcze uwagę na średnicę samego materiału siatki. Jak możecie się domyślić im średnica jest większa, tym siatka jest trwalsza. 

Siatka ogrodzeniowa – zalety tego rozwiązania

Siatka ogrodzeniowa posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest bardzo tania, a przy tym ma szerokie spektrum zastosowania, wszak sprawdzi się do grodzenia domów prywatnych, jak i miejsc użytku publicznego. Jednocześnie zwróćcie uwagę na oczka siatki. Im oczka są bardziej zabudowane, tym występują mniejsze prześwity. Artykuł powstał przy współpracy z firmą STAL producentem ogrodzeń: https://tanidrut.com/pl/.        

Fot. Shutterstock 

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
61 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *